Burza pirat


Usiąść jak Daring do wód i doświadczenie w piracka Burza przygodę na pełnym morzu! Jesteś kapitanem ...

Wszystkie ręce, wyczyść pokłady! Czy wielu uzbrojonych głębokość potwór lub dreaded piraci, nie jest zadaniem zbyt niebezpieczne, nie przygoda zbyt duży, że nie zaakceptuje go. W wolnym grać w gry online Pirate Burza Twój czas rozpoczyna się heroicznym żeglarza. Na własnym statku dzwonić tylko strzały i twoja załoga śledzić cię bezwarunkowo aż do śmierci. Doskonałe warunki do bogatych prowizje i podnieść bajeczne skarby.

Potwór morski na horyzoncie!

Szybko zauważysz, że nie jesteś sam na Burza pirat Ocean schipperst. Ponadgabarytowych potwory morskie czynił miano władcy mórz w sporze. Zmierzyć się z walki na pełnym morzu, a wkrótce pojawi się trik, jak aufschwingst Ci się najbardziej obawiał kapitanem wszechczasów. Nie tylko morskie stworzenia wszystkich rozmiarów czekających na ciebie w gra akcji Pirate Storm. Duże i małe koła zębate, fregaty i barki innych graczy spotkać Cię na swojej drodze. Niektórzy marynarze będą przyjazne dla Ciebie i dostarczy Ci porad, ale większość swojego spotkanie na morzu prawdopodobnie skończy się w gorzkich sporów.

W Pirate Storm, ważne jest, aby mieć wystarczającą ilość broni i sprzętu. w tym gra przeglądarkowa decyduje o wielkości swoich pistoletów między zwycięstwem i porażką. Wiele niebezpieczeństw czai wszędzie na pełnym morzu, gdzie trzeba zadać sobie bez lęku. Bądź zawsze czujny na morzu i przytrzymaj dziobie i rufie zarówno w umyśle, w przeciwnym razie znajdą się jeszcze jeden dzień na dnie dnie ponownie. Jeżeli masz już dość biegunach pokład wysyłacie t do jednej z wielu portów Pirate Storm. Majestatyczne miast czekają na Ciebie w tej grze pirackim. Poświęć trochę czasu, aby odkryć szczegóły, bo jeśli jesteś po raz kolejny na drodze, czy nie przyjść do niego. Kolejny gigantyczny wąż morski, który jest już czeka na Ciebie.