królowie Tale


Wziąć się w przestworza na króla góry! Oto opowieść o władcy powiedziano, w którym można cię uwiecznić. Zbuduj imperium ze zwolenników i silnych rycerzy ...

Dzięki wygranej w King Tale widać na nim, że bardowie są nadal raportowania na zawsze swoich wyczynach. Nieśmiertelna sława czeka na Ciebie w tej grze przeglądarkowej strategii, ale dopóki nie dotarł do szczytu, konieczne jest, aby zaproponować szereg walk - i wygrać.

Jak w każdym średniowiecznym symulacji Twoja wioska jest punktem wyjścia dla kampanii podboju. Na początku tego miejsca jest tylko niewielkie plamy w krajobrazie Kings Tale. Pozwolić mu ożywić, to prędzej czy później pewnie zbudować wszystkie 21 rodzajów budynków i istniejące struktury muszą rozwinąć. To otwiera drzwi do nowych technologii. Nic, oczywiście, działa bez zasobów. Nie kowal może mieć broń dla ciebie, jeśli nie ma dostępnego żelaza.

Chcesz być na bieżąco z konkurencją, ale można zostawić nie tylko na własnych poszukiwaczy i rejestratorów. O wydarzeniu innych wsiach uzurpować swoje zasoby do ciebie. Niewątpliwie przynosi sąsiadów w złości - gorzka wojna w Kings Tale jest logiczną konsekwencją. Teraz można udowodnić, że jesteś dobrym strategiem.

Tron nie będzie prawdopodobnie w pojedynkę, ale może wygrać tylko z dedykowaną społeczności. Dołączenie sojusz pozwala komunikować się z innymi graczami i związać je do Ciebie. Wspólnie można planować swoje działania, takie jak ostre ataki silniejszymi przeciwnikami i wzajemnie wspierać Cię poza surowcami i bronią. Tylko we wspólnocie, jest możliwe, aby poradzić sobie z liczbą wrogich graczy w Kings Tale. To może być bardziej wartościowe niż organizacją masową, w której nikt nie zna się trochę, sojusz roboczy.

Królowie Tale przynosi obrazowo do ekranu, który jest już wiele gier zostały wcześniej ustalone. Udało się to przede wszystkim realizacja graficzna, która po prostu nie jest ograniczony tylko do tabel tutaj. Królowie Tale masz swoją wieś faktycznie twarz i obserwować jak się rozwija. Tak, gra jest stracone, nie tak szybko.

Tymczasem inne światy zostały jeszcze otwarte, w którym historia Kings Tale trwa. Między innymi, będzie teraz również rozróżniać między dniem i nocą, latem i zimą. Oba parametry wpływają na grę, więc nie doceniać siły natury.