Gra Age Kamień


Odwrót na pustynię jest nieuchronne. Będzie z powrotem jeden ze skórkami i kamiennych broni. Są to wszystko, co pozostawił po otwarciu się żyć w jaskiniach ...

W epoce kamienia grze można doświadczyć zabawną kamienia wiek przygodę z bardzo szczegółowej koncepcji i elegancki grafiki. W grze MMO przeglądarki ty mutierst się fellbehangenen prehistorycznego człowieka, który ustawia się na polowanie i po wodę.

Że te dwa zawody, ale to nie wszystko za daleko, przynosząc ludzie z epoki kamienia spędzić swoje życie, pokazuje szybko w grze. W epoce kamienia grze, można tylko zaakceptować zawodu szamana płatnerza, kamieniarz, drwal i celowniku wody. W zależności od wyboru zawodu, to jest teraz, aby rozwiązać problemy i dostarczać swoje towary na wymianę do innych potrzebnych rzeczy.

polowanie trzeba w każdym przypadku. Wreszcie, twoja rodzina będzie załatwione. Również woda należy w dowolnym momencie w jaskini mieć. Twój sukces polowanie zależeć będzie od twoich umiejętności. Czy masz dobre umiejętności łowieckich, można zabijać zwierzęta z 100 jednostek żywności. Czy twoje umiejętności łowieckie raczej umiarkowany, to wystarczy tylko mała rzecz dziennym, który przynosi około 20 jednostek żywności.

Chociaż walka nie jest głównym zawodów świata epoki kamienia, ale jest to z pewnością czas temu, że nie poprawi się o różnych małych zadań swoją postać, ale wolą punkty doświadczenia, walcząc. Tutaj erringst więcej punktów, ale należy również liczyć się z urazami, które mogą wymagać mikstury lecznicze.

Czy należysz do pokolenia, więc koalicja wielu użytkowników epoki kamienia do gier, można również wziąć udział w walkach plemiennych. Każdy sukces, zarówno w polowaniu i w poszukiwaniu wody, walki i tak dalej, może być zwiększona przez odpowiednie magicznego pierścienia. Ale znaleźć to nie jest łatwe. Przedtem trzeba odwiedzić kosztownych sposobów, które pomogą Ci w wyszukiwaniu.

Aspekt walka jest mniej widoczne niż w codziennej walce o przetrwanie z dostateczną ilością wody i żywności. Jak szczegółowe opcje, pokaż ustawienia pogodowe epoki kamienia gry. Wpływają one na wyjście, dostaw, dziełem ludzi z epoki kamienia w danym okresie.