Konflikt gwiazda


Konflikt gwiazdka oznacza działania: w 3000 walce na drugim końcu galaktyki Sternenimperien i najemników dla kontroli 1337th sektora

Jako elitarnego pilota w polowaniu na chwałę

w Konflikt gwiazda wspinać się do kokpitu i prowadzić swój statek w ekscytujących bitwach kosmicznych. Wszystkie flot Gwiezdne spotkać w tym MMO i jesteś w samym środku. Sprawdź swoje umiejętności w stosunku do innych pilotów kosmicznych. Jeśli spojrzeć na tyle twardy, wiesz, że to już niedługo armada okrętów właścicielem.

Kuszących bogactwa w sektorze 1337

Galaktyka in Conflict gwiazda jest o wojnie. Sektor w 1337 roku, który był niegdyś kwitnącej cywilizacji, jest obecnie przeznaczone do strefy śmierci, a celem licznych wypraw. Anomalią wymazane całe życie dawno temu. Dziś resztki erlöschenen cywilizacji zawsze przyciągają nowych przygód. Jednak niewiele z tego zakątka wszechświata powróciły żywe, ale z ogromnych bogactw i cennych artefaktów. Odkrywania świata i sprostać wyzwaniu nieprzyjaznym środowisku. Kosmiczni Piraci i starożytnych ras nie są jedynymi zagrożeniami w tej grze strzelanie.

Konflikt Star jest oparta lobby kosmiczna strzelanka. Przed misją szukać z lobby zwolenników i przeciwników. Następnie rzuć się w naładowanych akcją walkach PvP w Instanced scenariuszy.

Czy jako najemników działających niezależnie, zwinny myśliwego lub jako członek potężnego klanu - chcą zdecydować, jak chcesz kształtować swoje życie w Star Conflict i którędy pójdziesz. Trzy różne rasy i sześć frakcji, oferty gry. Ponadto każdy typ statku ma specyficzne zalety i wady. Niektóre z nich są idealne na misjach poszukiwawczych i szpiegostwo, inni są idealne ulotka wsparcie. Duży arsenał broni i użytecznego sprzętu jest do Państwa dyspozycji, aby osiągnąć swój cel.