Przywoływacze War


Świat małych potworów i uroczych stworzeń czekają na was w Przywoływacze wojny. Konkurować z nimi w ekscytujących misji lub arenach PvP.

w tym darmowa gra walki i RPG można odkryć barwny świat, ale zabrakło kryształów many. Dlatego walczy o żywotne clunkers wybuchnąć wszędzie. Tak że całość nie działa poza kontrolą, zdecydowano, że zwycięzca nieba Arena musi zdecydować się na kryształach. Ty też czujesz bojownicy arena zadzwonił i tak zaczyna swoją przygodę jako trener potworem.

w Przywoływacze War: Sky Arena można odkryć 800 różnych rodzajów stworzeń. Jednak dla każdego trzeba prawo „wzywanie rolę” tak, że zwierzęta na wystawach w ogóle. Twój pierwszy towarzysz będzie wam dane. Wszystkie pozostałe role można dostać w nagrodę za walkę.

Trzy elementy systemu Papier, kamień, nożyce

Potwory nie są coraz to hellhound, ale czasem jest to słodkie bajki lub pogrubioną anielskie istoty, które można pociągiem. Tak różne, jak mogą one być, z których każdy jest przyporządkowany do jednego z trzech elementów: wodę, ogień i wiatr. Każdy element ma swoje mocne i słabe strony, które trzeba wiedzieć, aby mieć przewagę taktyczną w walce. Uwaga: Woda bije ogień, ogień bije wiatr, wiatr bije wodę. Przez runy i power-upy Ci wysoki poziom swojego zawodnika, czyniąc je coraz bardziej.

Razem i ze sobą

Te silne towarzysz będziesz pilnie potrzebne do kolejnych misji do walk turowych w RPG. Wystarczy do konfliktów na arenie PvP, więc jeśli rywalizować z innymi graczami, trzeba dobrze wyważony zespół. Postać Gildii połączyć ze swoimi przyjaciółmi i podpowiedzi akcji i wskazówek na temat najlepszych potworów. Tylko wtedy, gdy pociąg Wyczarowane stworzeń pracowity i zdają sobie sprawę z walki swoich talentów, będziemy zwycięzcami Sky Arena w Przywoływacze wojny.