tanki w Internecie


Ogień! Bez konieczności pobierania i dostępu płotki wpadniesz w Tanki Online bitwy i pokazać wszystkim, co jest w was.

w wolne gra przeglądarkowa tanki w Internecie poprowadzi cię w krótkich rundach przeciwko prawdziwym graczom. Można kontrolować trójwymiarowym środowisku zbiornik nad wzgórza i doliny, zawsze na poszukiwania przeciwników. Przeszkody i krzewy zapewniają wystarczającą ilość miejsca, aby znaleźć się szuka uciążliwego pokrycia towarzysz i planują zasadzkę. Ten krótki odpowietrznik Ci bardzo potrzebne, ale.

Całej mapie, pola wyboru, gotowe do utrzymania niespodzianek dla Ciebie:

  • skrzynie naprawy: Regenerate 200 punktów na sekundę, ochrony oraz zmniejszenie skutków mrozem i ognia przez 2 sekundy
  • podwójne zabezpieczenie: Ochrona zbiornika zostanie podwojona przez 45 sekund
  • podwójne obrażenia: Można ocenić na 45 sekund w podwójnym uszkodzenia
  • przyśpieszenie: Maksymalna szybkość wzrasta zbiornika przez 45 sekund
  • landmine: Dodatkowa broń, które można umieścić bezpośrednio pod Tobą i zadaje 120 do 240 uszkodzeń na wroga, jeśli idzie o niej

Jeśli grasz Tanki Online i zobaczyć czołg wroga, pobyt w najlepszym zawsze w ruchu i ognia z pełnej rury.

tanki w Internecie

Współpracować z innymi graczami!

Jeśli wysłany poruszać się po stronach z power-upy, można zapewnić sobie zdecydowaną przewagę w walce pokonać upartego przeciwnika.

Łatwy do nauczenia, trudne do opanowania

Jeśli pierwsze przejażdżki i bitwy nie było szczęśliwe, niech nie wiszą głową! Szeroka gama amunicji i licznych ulepszeń, takich jak broń, słupkach drogowych i innych mikro ulepszeń dostępnych dla ciebie, aby wziąć swoją karierę Tanki Online w ataku.

tanki w Internecie

Nawet w śniegu robi jej wysoka.

płatne aktualizacje z kryształów, które można albo kupić lub zebrać co Tanki Online w czasie. Więc można stopniowo dalszej poprawy i wznieść się zwycięzcy na polach bitew swojej bestii stalowej.

Zespół z innymi graczami Tanki Online, aby być trwałe zwycięstwo w walkach czołgów. Jako członek zespołu można się zemścić, a ponadto nauczyć trick lub dwa w grze wojennej wyższych kierowców cystern. Razem dostarczyć Ci ekscytujących bitew zespołu, budować współpracę coraz dalej i zrobić sobie jako nazwa wśród wszystkich graczy z Tanki Online.

tanki w Internecie

Dzięki właściwej strategii dla swojego zespołu przeciwko przeciwnikom.

Tanki Online grać i wspiąć się na szczyt rankingu

W zależności od tego, jak skuteczne działać w każdej rundzie, otrzymasz punkty w wojskowym systemie rankingu gry. W zależności można z łącznym wynikiem radować o promocjach i mocniejszych wersjach pojazdu bojowego. Im wyższy stopień wojskowy, tym lepsze są bronie i aktualizacje dla zbiornika. W grze akcji Tanki Online, dzięki czemu można zachować wspinaczka wyższe szczeble drabiny kariery i trąby w różnych trybach gry.

tanki w Internecie

Chroń swoją flagę przed atakiem wroga!

Ogólnie rzecz biorąc, można wspiąć się 30 różnych szeregów w Tanki Online. Od początkujących i prostego żołnierza na cielesnych, sierżancie, sierżanta, porucznika do generała lub najwyższy ranking: Na 30. miejscu, generalissimus łącznie 1.400.000 punktów doświadczenia są wymagane - do długotrwałej motywacji w tanki Play Online jest tak martwi !

Liczne tryby są dostępne

Oprócz normalnych rund w stylu „wszyscy przeciwko wszystkim”, gdzie wszyscy przeciwko wszystkim i bitwy na ogromny chaos, w trybach można również "Punkty kontrolne" i "Capture the Flag" udowodnić swoje umiejętności. W obu trybach chodzi dokonać podbojów dla swojego zespołu - punktami kontrolnymi, które są dystrybuowane na karcie lub flagi przeciwnika.

tanki w Internecie

Nowy matchmaking być badane aż do czwartku o godzinie 16.

Alternatywnie, możesz umieścić się w grze wieloosobowej wspólnie z przyjaciółmi w "Deathmatch zespół" wyzwanie, aby przejść do innych grup w walce. Tutaj gra zespół między ciebie i twoich kolegów jest najważniejszą rzeczą.

Nawet jeśli już teraz mam chęć aby dostać się do swojego stalowego kolosa z łańcuchów zebrać zwycięstwa, punkty doświadczenia, kryształy i uaktualnień dla Twojego samochodu, to nie czekaj dłużej i jeszcze dzisiaj zacząć grać za darmo w Tanki Online.

A jeśli nie może wydostać się z wystarczająco szybko działania, ale chcą dla bardziej wymagających grafik, swoje umiejętności w sequelu Tanki X dowód!