Naruto w Internecie


Jesteś wielkim fanem anime, ale nie masz pasujące gra dla Ciebie znaleźć? Ale potem zanurzyć się w świecie Naruto Online!

Chciałeś Naruto kiedykolwiek chcesz za darmo i doświadczenie z przeglądarki, bez konieczności akceptowania długą pobieranie? Wtedy jesteś dokładnie prawo. stanąć Naruto w Internecie ryzyka wraz z popularnymi postaciami być najlepszym ninja w historii! Nie ma wątpliwości, że Naruto Uzumaki odgrywa ważną rolę w tej grze anime. wsunąć do roli słynnego bohatera, jednak nie jest to możliwe. Pięć nowych znaków zamiast tego były MMORPG stworzonego że mieszanka płynnie w uniwersum Naruto.

Wszyscy bohaterowie są!

Zdecydowałeś się być bohaterem, przygoda, która posiada wiele niespodzianek dla ciebie zaczyna. Naruto pragnie zostać Hokage. Po drodze, jednak jego najlepszy przyjaciel Sasuke dostaje w kłopoty i na szczycie tej ciszy zostaną przywrócone. Istnieje więc wiele do zrobienia w tej grze. Umieścić zespół razem z różnych wojowników, każdy spełnienia inne zadanie na polu bitwy i starają się nadać tej historii dobrego startu!

Naruto w Internecie

Można napotkać w Naruto Online znanych postaci z anime.

Łącząc różne style walki

W trakcie swojej przygody poznasz różne umiejętności i doskonalić swoje umiejętności bojowe. Aby wyczyścić Połącz Nin-jutsu, Gen-jutsu i trybu pustelnika przeciwników z potężnych ataków na uboczu. W zależności od znaków masz w swojej grupie i jak widzą siebie, combo wypaść silniejszy lub słabszy. Tylko z prawej strategii i prawego zespołu będzie zwycięski.

Naruto w Internecie

Co jakiś czas pojawia się Kyûbi.

Pojedyncze lub multiplayer? Ty decydujesz!

W Naruto Online wystąpić rozdział oficjalnej historii Naruto. Tutaj można odwiedzić w podróż różnych miejscach, które wydają się wam znany jako koneserów. Między innymi w tym wszystkim chodzi w wiosce Konoha. Wiecie fabułę anime Już w sercu? Potem zamknął się razem z przyjaciółmi i walka ogromnych bossów świata i odkrywania grupę Dungeons!

Niezbędna autentyczność twórca Naruto Masashi Kishimoto, który jest aktywnie zaangażowany w rozwój gry zapewnia.