Ikariam: Každodenní život čerstvě upečené pirátyPo dobu několika týdnů, můžete vyzkoušet ve strategickém prohlížeče hry jako piráti. Ale to, co nové funkce jsou proto vstupují do hry a co to má vůbec? Jsme sestavili nejdůležitější informace o aktualizaci pirátství pro vás.

Nová pirátská pevnost může být aktualizován v 30 stupních. do své pirátské pevnosti se nachází na vyhrazeném místě na ostrově, jste některé nové funkce ve hře prohlížeče k dispozici:

nájezdy

V loupeže jejich zachytil vám Kaperpunkte a zlato. Ve hře existuje devět různých výletů.

nájezdy

Co se pirátem po celý den? Dobře, nájezdy plán ... a poté, co láhev rumu určena někdy spustit. Vidí svou nejbližšímu více pirátských pevností, můžete napadnout a dostat jej Kaperpunkte.

Kaperpunkte pro sílu posádky

Se slabou posádkou nebudete mít daleko. Chcete-li aktualizovat své manžely postupně za život piráta, budete potřebovat jen na Kaperpunkte, že budete investovat do vaší posádky. Je vaše posádka jednou dostatečně silné bránit svou pirátskou pevnost je snadné - totéž platí i pro nájezdy.

Vysoké skóre - pirát na kariérním žebříčku

Rum pro náročné pirátů vydala nové vysoké skóre. Slyšel po určitou dobu ratingu top 50 hráčů, dostanete poklad.Zdroj: Oficiální stránky