Tiny Island: New Pirate puzzle tvůrci Shakes …


Karibik je známý pro slunce a pirátství. Tiny Island na puzzle dobrodružství začíná nejmocnější hledače pokladů všech dob.

aby vyčistit paluby! Clear na palubu! S tím, dostanete kvákání andulka na internetových stránkách Tiny Island. Prohlížeč hra puzzle s pirátskou scénou je nová hra od Playa Games, které jsou úspěšné s Shakes a Fidget let. Tiny Island je založen na podobné mechanismy, jak slavné fantasy hra v komiksu vzhled a má také stejný smysl pro humor.Jako rádoby piráta v Karibiku budete stavět sami budoucnost Tiny Island. Na palubě vaše loď přesune se na s obléhatelům a sbírat zlato a zkušenosti, které investovali do vybavení a lepší vybavení. Poklad mapy zjistíte podobný dungeon systému Shakes a Fidget další výzvy. bojoval v Tiny Islandu, ale ne s mečem a pistolí, ale match-3 hry, jak už možná tušíte z Candy Crush Saga či Bejeweled. Některé z drahokamů léčit vás, nebo poskytnout další poškození, s ostatními předměty mohou doplnit své vaši válku hrudník. 

Play Tiny Island!Karibik je známý pro slunce a pirátství. Tiny Island na puzzle dobrodružství začíná nejmocnější hledače pokladů všech dob.Play Tiny Island!Karibik je známý pro slunce a pirátství. Tiny Island na puzzle dobrodružství začíná nejmocnější hledače pokladů všech dob.Play Tiny Island!Karibik je známý pro slunce a pirátství. Tiny Island na puzzle dobrodružství začíná nejmocnější hledače pokladů všech dob.Play Tiny Island!Karibik je známý pro slunce a pirátství. Tiny Island na puzzle dobrodružství začíná nejmocnější hledače pokladů všech dob.Play Tiny Island!Karibik je známý pro slunce a pirátství. Tiny Island na puzzle dobrodružství začíná nejmocnější hledače pokladů všech dob.

Tiny Island je k dispozici on-line hry a jako aplikace pro chytré telefony a tablety.Zdroj: internetové stránky hry