Lara Croft – Relic Run: První aktualizace obsahu s novým …


Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.

Square Enix má hru Lara Croft: Relic Run daroval novou aktualizaci. Poté, co jste se snažil pilně najít ostatky ve vinutí džungle chrámu v troskách písečné pouště, přesněji to je pro vás nyní vysoko na zasněženém vrcholku na horském průsmyku. Hodí se pro provozovatele hazardních her upravila hry. I když budete chodit stále pokousán o svém životě jako tarantule, ale způsob, jakým budete postupovat a ostatky shromážděné, byla kompletně přepracována. Velká přehledná mapa každé oblasti vás budí dojem skutečného kampaně pro jednoho hráče. Navíc spuštění úrovně již donekonečna spolu, ale jen dokud nebyly splněny požadované specifikace. Cíl může být buď sbírka památek nebo pohybující se v určité vzdálenosti v takovém případě, například. Kromě toho na úrovni 20 budete je pravda, Endless mód je k dispozici.

Na horský průsmyk se dostanete na to s Yeti a Eisspinnen. Naštěstí je tu nový vedoucí stříkačka s níž staví mrazivé ďáblů úhledně na srsti. Wumme budou rovněž užitečné proti novému šéfovi "New Demon" dokázat. Kromě toho, že používá skútr v zasněžených oblastech pokročit rychleji.

Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.Lara Croft teď: Hrát Relic Run!Parkour běží jinak: urvat Lara zbraně a manévrování slavné herní postavu Lara Croft: Relic proběhnout dávných světů.

Aktualizace je k dispozici pro vás ode dneška pro Android a iOS zařízení v obchodech App k dispozici. Hráči Windows budou muset počkat trochu na nový obsah.

Zdroj: Tisková zpráva