League of Legends: Pre-sezóna 2017 přináší řadu změnPreseason 2017 League of Legends se blíží. Riot Games nyní věnováno mnoho informací známých o nových funkcích a změnách.

Dne 7. listopadu 2016, sezóna končí v League of Legends. Ale jak se říká: Po skončení sezóny před začátkem sezóny. A předsezónní v roce 2017 v úspěšné MOBA developer Riot Games, takže přináší některé změny. Začíná s novými frontách, alespoň varianta solo / duo není tak nová. V sezóně 2015 byl již podobný systém, který mají někteří hráči z League of Legends letos citelně chybět. Z nové pre-sezony můžete se zaregistrovat sám nebo s kamarádem na zápasy, a společně se snaží dosáhnout „Gold“ hodnost nebo vyšší úroveň. Novinkou je, že máte možnost zvolit dva oblíbené pozice, zatímco její jiný než si můžete vybrat, na kterém chcete hrát za žádných okolností. Hraješ ve třídě Challenger, máte možnost pokračovat ve hře pouze sám.

Pro skupiny pěti lidí, bude Flexi fronta, která je podobná současné dynamické variantě. Chcete si zahrát opravdu konkurenceschopný orientovaný s pravidelným týmem, tento fronta je to pravé pro vás. Stejně jako jednotlivé hráče, kteří chtějí hrát hazardní hry League of Legends team-orientovaný, lze zařadit do fronty Flexi. Protože žebříčku zápasy budou sloučeny se skupinami pěti na této frontě, bude také k dispozici po celou dobu.

U fixních skupinách po pěti Flexi fronta je ideální.

Kromě nového klienta, který bude v průběhu preseason 2017 poprvé v beta a řadu vylepšení z hlediska komfortu funkcí zajistí, League of Legends brzy konečně poskytne možnost, že můžete sledovat repetice svých dokončených her. Zdůrazňuje proto může dokonce uložit jako soubor videa a sdílet online. Významné události v průběhu zápasů (například zabije nebo zničení věž) jsou zvýrazněny v přehrávači ve hře na čas tiše, takže můžete rychle dopředu přímo do těchto scén.

Kromě toho, že je v LoL k dispozici, kde si můžete vymyslet, jak se vypořádat s hrdiny a jejich schopností od počátku roku 2017 režim praxe. Resetování cooldowny nebo zlaté zásoby na dosah ruky, takže si můžete vyzkoušet rychle a jednoduše každou dovednost a každou kombinaci položek.

Díky opakování vy můžete sledovat své nejlepší okamžiky hrát znovu, uložit a publikování videa.

Pokud jde o vítězi hlavně hodně v Assassin změnilo s novou pre-sezóna League of Legends. Cílem Riot Games je poskytnout každý znak odpovídající této roli dát jedinečné schopnosti, a tak se raději vyčnívá z davu. Takže Talon budou moci skákat přes zdi nebo jiných předmětů, například „Cesta k Assassin“. Také rengar, LeBlanc a Katarina získat nové dovednosti nebo jejich stávajících budou aktualizovány. Drobné změny, tam jsou také všechny ostatní zabijáci v League of Legends. Položky „dealer poškození“, v platném znění. Takže pokud máte rádi vyřizování škod v LoL, objevíte mnoho nových věcí.

A konečně dělá v džungli hodně. Takže najdete tam nové rostliny jen dekorace nejsou, ale splňují hravý výhody. Pop pin, například pocházejí z vás, když se zničit. Tímto způsobem, některé překážky mohou být překonány, aby rychleji do monstra. Vizionáři kvetou, ale vylučuje, když jej zničil, pylu, který odhalí kartu. A listy medu plodin po jeho zničení plodů naplnit svou životní energii a vaše mana.

Díky pop čepu (uprostřed snímku) jste velmi rychle na draka.

Jinak League of Legends nabízí od preseason některé nové předměty pro tanky a Suppporter i několik úprav v šampionátech. Tak vidíte: Riot Games má hodně, takže jeho rukávu, že nebudete nudit pro příště, v League of Legends zaručené.

Zdroj: Oficiální stránky