League of Legends: Čas na vzestupu! …


Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.

Sand stráž Kha&ZIX; # 039

Nová speciální režim v long-running League of Legends na vás čeká. Ascension, v němčině „zvednout“, ale je jen část z aktuálních změn, které na vás čekají v aréně bojová hra. S egyptské nádech vkus, Azir jako nový mistr a některých známých tváří v novém vzhledu provozovatele herní oznamuje úsvit událostí Shurima.

objevit v novém herním režimu „vzestupu“ jak měl dva týmy z pěti hráčů proti sobě. Scéna je bojiště „Crystal Scar“, který už možná víte z režimu nadvlády League of Legends. Na rozdíl od známého mapy je v této hře varianta, vnější část mapy v tajnosti. Pro účast v bitvě, musíte zadat teleport. Cílem tentokrát není dobýt pět různých zákoutí, ale dosahují celkem 200 bodů. Tři staré Shurima památky a vítězství nad vystoupaném mistr pomoci dosáhnout rychlého vítězství.Za to dostane její body v „stoupat“:

  • 1 bod za zabíjení (2 body vystoupil než vítěz)
  • 3 body pro odběr jedním z pozůstatků
  • 5 bodů, pokud jste porazit vystoupil Champion

Vzestoupenými je to, co dává název nového League of Legends režimu. Nepodceňujte staré pravítka! Pouze v kombinaci, je ohromující. Porazit své Xerath ve středu mapy, je jedním ze sebe na Vzestoupený šampiona a dosažených impozantním výkonem.

Cassiopeia je klíčovou postavou za příběhem událostí Shurima.

  • Story Video: sestup do hrobu

New Champion Azir

Jako nováček Azir posílil řady hratelných postav. Císař z písku je další postava, která by mohla mít pramenil z egyptské mytologii. K čemu to je, si můžete podrobně přečíst zde. Všechny ostatní šampióni, vztahující se k poušti Shurima v kombinaci, mohou být přehrávány zdarma po celou dobu konání akce. Novýma očima Skins (Wards) s Amumu, Armordillo Rammus a sluneční disk je také, aby se měl na RP.

Hrát League of Legends!Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.Hrát League of Legends!Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.Hrát League of Legends!Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.Hrát League of Legends!Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.Hrát League of Legends!Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.Hrát League of Legends!Jako summoner vytvořit sami mistr, který bojuje za vás nepřátel. Také jste jako vy Summoner erkämpfst silnou pozici.

Zdroj: internetové stránky hry