Star Stable: pronásleduje duhu, sbírat zlato a odměny …S novou aktualizací je stabilní hvězdy "Fortuna Festival" Zahájeno: perfektní ve hře akce pro nadcházející den svatého Patrika.

Den svatého Patrika je na spadnutí. Již za dva dny, přesněji na 17. března, že je čas. Hodí se na místo, „Fortuna Festival“ se konala v kůň hra Star Stable. Tady potkáte nevrlý šotek Chaun. Jehož největším přáním je, jak by mělo být pro skřety teď dobách, zlato. A vzácný kov lze nalézt také znám na konci duhy. Proto Chaun cestuje dále po celou dobu vedle duhu. Jeho problém: Pokaždé, když duha se objeví na jiném místě, skřet ztratí část svého pokladu. Tak malý ubožák potřebuje vaši pomoc.

Na ostrově Jorvik, scéna Star Stable, objeví se v příštích dvou týdnech na různých místech duhy. Tam je vždy jen jeden viditelný. Jakmile najdete luk na Golden Hills, občas Dewsově Farm Epona, někdy v „zapomenutých oblastí“, „jezero Valedale“, které jsou „stále vítr pole“, dále jen „Golden Fields“ nebo Firgrove. Může se stát, že budete vidět duhu ihned poté, co jste se přihlásili vy, právě Star Stable. V tomto případě to prostě čeká na další kopii.

V blízkosti každé duhy je jejich zlatých mincí, které ji mohou odevzdané Chaun. Z vděčnosti se vám tento skvělý věci. FYI: Tyto duhy jsou viditelné pouze během dne (v noci nastane tento jev počasí nikdy zapnuto) a na jeden list papíru můžete chytit maximálně deset zlatých.

Kromě „Fortuna festivalu“ má reklama v Jorvik City může nabídnout nové týdenní aktualizaci Star Stable ještě hodně. Marketingový tým místního nákupního centra pověsil četné plakáty pro „Jorvik City Fashion Week“, který začne v blízké budoucnosti a bude dodávat nové módy. Kromě toho, Eddie a Ferdinand začali budovat svůj trh kůň Silver Glade, kde se otevře příští týden své dveře.

Zdroj: oficiální web