Aion recenzi: vzrušující fantasy MMORPG pro PvP fanoušky pacientů


Krok do nádherného světa Atreia naučit létat a zkušenosti, jak si nelze představit předtím Aion vzrušující dobrodružství ...

MMORPG Aion má pohnutou historii. Původně gepublisht developerské NCsoft v Asii, Severní Americe a Evropě, převzal na počátku roku 2012 se hra developer a provozovatel Karlsruhe Gameforge (Tera, Orcs Must Die: Unchained) v evropských končinách obušek a oznámil stejný ani přechod na hru Free-to- model. Aion od té doby je k dispozici ke stažení zdarma, s placením hráči mohou používat další funkce. Dostaneme později. V našem testu jsme prozkoumat rozsáhlý fantasy svět Atreia a doufat, že stoupat brzy setkáme na vznešené výšek. To je nakonec jedno z nejvýznamnějších míst, se kterými se hra inzerovaných: Učíme se létat a bojovat v nebi proti nepřátelské okřídlené bytosti.

Aion

Míjíme dlouhou dobu Aion stahování tím, že nás informuje o příběhu hry. Existují tři válčící frakce ve světě Atreia, a můžeme si vybrat pouze mezi dvěma: Elyos jsou krásné, ale arogantní stvoření světla. Jsou si vědomi své andělské tvarem dobře vědomi, a věří, že mají výhradní nárok na zemi. Obývají království Elysea s hlavním Sanctum. Asmodiané jsou méně sluncem zalité, ale žijí v temnotě, protože jejich království bylo oddělit od strašlivé katastrofě na dlouhou dobu před Elyos. Jsou považovány za statečný a houževnatý, ale s cizími lidmi se chovají v podstatě není moc příjemný. Třetí frakce v Aionu je NPC závod Balaur. Tyto vysoce inteligentní bytosti chtějí podmanit celý svět, a proto hněv obou Elyos a asmodianské nahoru.

A pokud to nezemřel, ale stále vytvářet svůj charakter ...

Po stažení, začneme hru a začít vytvoření charakteru. O dva dny později, jsme hotovi. No, ne tak dlouho, dokud to není poslední, ale ve skutečnosti jsme mohli strávit hodiny v editoru charakteru Aion zastávky. Možnosti přizpůsobení jsou ve skutečnosti obrovské.

Hrát Aion!Krok do nádherného světa Atreia naučit létat a zkušenosti, jak si nelze představit předtím Aion vzrušující dobrodružství ...Hrát Aion!Krok do nádherného světa Atreia naučit létat a zkušenosti, jak si nelze představit předtím Aion vzrušující dobrodružství ...Hrát Aion!Krok do nádherného světa Atreia naučit létat a zkušenosti, jak si nelze představit předtím Aion vzrušující dobrodružství ...Hrát Aion!Krok do nádherného světa Atreia naučit létat a zkušenosti, jak si nelze představit předtím Aion vzrušující dobrodružství ...

Volíme první za zlomek Asmodiané, protože vypadají poněkud chladnější v našich očích, a pak dal sex a primární třídu zjistit, kde můžeme sekundární specializaci s pokročilou úroveň. Následující třídy a specializace jsou k dispozici:

třídaspecializace
válečníkgladiátor
Templar
kouzelníkSummoner
kouzelník
průzkumníklovec
vrah
inženýrStřelec
Äthertech
umělecbard
knězduchovenský
hlavní zpěvák

Volíme inženýra, protože chceme, aby nová třída specializace Äthertech se podívat na časy, které má přijít do hry s nedávno vydané aktualizace Aion 4.5. Náhled našeho herního charakteru, můžeme ukázat nám další krok. Zde zvolíme oblečení, účes, křídla a Mech, ve kterých se můžeme dostat, kdybychom později podařilo vylézt na Daevas a specializace vzali směr Äthertech.

V náhledu, můžeme se podívat na schopnostech našich budoucích nás před Mechs.

Ale to nestačí: můžeme měnit každý malý detail naší herní postava: velikost, délku paží a nohou, tvar nosu, obočí hybnosti, šperky a tak dále. Nebudeme-li brzy přestat, nikdy jsme si hrát, a tak jsme se rozhodli jen kliknout "vytvořit znak" a začít dobrodružství. Mimochodem: Jako free-to-play hráčů musíme vytvořit dvě postavy, zatímco držitelé zlatých účtech k dispozici osm slotů. Avšak změna frakce není možné, ale budeme muset hrát buď na jiném serveru nebo odstranit znaky již vytvořené. Jistě, trochu loajalita musí být.

Dostat se do Atreia - PvE a misí pro začátečníky

Takže se k boji. Skončíme v jednom, máte na srdci krásný svět. I když můžete vidět MMORPG, že došlo k několika lety v rámci své pásem - například, některé scény jsou rozmazané jako hory nebo svahy, které již nemají přístup - ale stále je Aion nesmí schovávat v grafických podmínkách ,

Na začátku jsme si vybrat postavu. Nejsme si jisti, kde je krásný outfit, který jsme zvolili, je pryč - a proč se naše hrdinka nyní téměř nic na sobě ...

Začneme masakru pár neškodných tvorů ... prostě proto, že jsou právě tam. A my nemáme čas otestovat své bojové dovednosti, než se pustíme do nebezpečných sfér. Začneme bojovat, jak si vybrat poklepáním cíl jen jednou na něj klikněte nebo požár a dovednosti. Můžeme také zvolit kliknutím myši na dovednost bar je rychlejší, ale o rozložení klávesnice. Zabitých soupeři nesmíme nechat shnít, ale pojďme se podívat, co mají přitom rabovat. Koneckonců, musíme pár věcí ve vašem inventáři, které nám pomáhají v příštích misích.

Krásný svět Atreia zve často, aby zůstali.

Ale dobře, dost Vorgeplänkels, chodíme kolem bit - obvyklé ovládání pomocí WASD a myší - a objevovat i město Aldelle kde několik NPC čekat úkoly před námi stojí. V Aion je rozdíl mezi kampaně, která nás zavede do příběhu a vedlejších questů, které můžeme udělat pro to, vydělat peníze navíc, XP a další odměny. Úkoly v podstatě sestávají z "tam", "Mluvit s a" nebo "Něco zabít a přinést mi tohle a tamto", Za tímto účelem spusťte jsme jako blázen z Aldelle k jezeru, po Aldelle, pak do lesa a zpět do Aldelle a ... Oh. Trať známe dost dobře a jsou rádi, když budeme moci někdy jinde. Na hřbitově například, kde zezadu na nás zaútočit ošklivé pomsta duchy. Via najetí myší uvidíme, zda počítačově řízené tvorové jsou klidné, nebo "preventivní" útok, pokud se dostaneme příliš blízko. Mana Bar hraje za naše útočné schopnosti zpočátku nevadí, ale zdraví bar, což samozřejmě vlévá kdybychom utrpí škodu v boji. Naštěstí máme možnost se k nám léčit; Nicméně bychom měli dělat jen tehdy, když jsou v dostatečně bezpečné zóny, protože to je docela postup. Kleknout, pustit modlitební podobné výroky a čekat na "magic obvaz" působí.

Dobrý den, malý přítel, bohužel, musíme tě zabít stejné. Nařídil NPC.

Na vedlejších úkolů, které nám dávají úhledné bodů nejen zmínil se odrůdy. To je mírně odlišná v kampani, i když i zde dlouhé chodníky dělat stejné staré stopy pro první náznaky nudy. Nicméně, hra je občas přerušen filmovými sekvencemi, které osvětlují historii našeho charakteru a někdy dokonce Pojďme se podívat do budoucnosti. To je docela v pohodě.

Sen o letu a dlouhá cesta do propasti

Je opravdu zajímavé celek, když se dostanete na úrovni 10, protože pak můžeme použít třídu specializaci Střelec (aka Gunner) nebo - více nedávno - aby Äthertech. Kromě toho jsme se konečně naučit létat, v naší první misi na vznešených výšek. Ikona vedle skill baru nám ukáže, zda jsme v letové obálky. Pokud ano, budeme na něj kliknout a rozšířily naše křídla majestátně vybírat. Legrace je však krátkodobý, protože ether potřebné pro to je rychle spotřebována. Kromě toho existuje několik oblastí, kde je možné létat, zejména proto, že držíme cooldowny je trvale opět uvolnit křídla. Regulátor ve vzduchu nefunguje úplně jinak, než na zemi, kromě toho, že ji jen třetí rozměr je (horní a dolní). Trochu mohou zamířit točit od začátku, aby se předtím.

Podívejte se učíme od úrovně 10, jsou předem&# 039; s, ale už malá, ponurý pohled na náš osud.

Dalším významným mezníkem bylo mnohem později viiiel úrovni 25, protože pak můžeme vycházet ven poprvé v PvP bitev, takže bitvy s ostatními hráči. Do té doby je to úroveň, kompletní misí rozřezat a monstra jako blázen. Který běží pěkně zpátky a tam je skutečná motivace nezbytné k dosažení těchto dvou etapách. Mouchy a PvP - to je to, co chceme od Aion, kromě toho, že neuvěřitelně rozsáhlý a různorodý fantasy svět Atreia také mezi poskytuje četné Ohhh momenty. Propast je oblast PvP v Aion, ve kterém jsme se daleko nedostane bez našich velkolepých křídel. Je třeba bojovat s představiteli nepřátelského Elyos pro ovládání zámků a dalších budov. NPC frakce Balaur zaručuje, že bilance je stále ve hře, a přepíná podle toho každou chvíli.A jinak? Aion vlastně obsahuje všechny funkce, které bychom očekávali od klasické MMORPG. Můžeme řemeslné předměty, učit povolání (dále jen poměrně malou roli), ochočené domácí zvířata a bydlení systém, je tam také. Díky pravidelné aktualizace neustále přicházejí nový obsah online hry na hrdiny, například nedávno vydala verzi 4.5 Aion bylo ukázáno Äthertech nových instancí (všechny osm z nich) a další odměny pro veterány m zavazadla.

zaUčíme se létat!Rozmanité a graficky přitažlivé fantasy prostředíExtrémní možnosti přizpůsobení při tvorbě postavyMotivace pro dlouhodobé hráče s novým obsahem a PvP na úrovni 25Fair free-to-play (například, snížit zpět na Quest System)Dlouhé vzdálenosti, monotónní úkoly na úrovni 10 a 25vrtací non-PvP fanoušky v dlouhodobém horizontu

0/5 hvězdy

závěr

Fanoušci online RPG hry jsou jen stěží minulost Aion. každý den, alespoň jednou, a hrát několik hodin na úroveň 10, by měl každý, i kdyby jen zkusit to s létáním. Ale křídla sám o sobě nemůže dobře vysvětlit úspěch. Pokud máte rádi PvP, bude pocházet z úrovně 25 na své náklady, i když cesta je dlouhá a někdy velmi monotónní. V každém případě, pokud jde o úkoly. Z této oblasti nelze tvrdit, s těmi nejlepšími úmysly. Znovu a znovu se setkáváme, podivné postavy a krásné krajiny, že jsme až příliš rádi prozkoumat. utrácet bez peněz, můžeme trávit dlouhé hodiny v přední části počítače, aniž by nudí nás. Pouze tehdy, když budeme skákat opravdu hlouběji do této oblasti, jsme si uvědomili, že zlatý účet již má velké výhody. takže máme volný přístup do všech oblastí, větší zásoby, obchod může přehánět a vytvářet více znaků. Nicméně, bude free to play hráči dostanou své peníze, protože s námi Aion poskytuje Gameforge a NCsoft velmi solidní a vizuálně docela zarážející hra fantazie - se všemi přidruženými funkcemi.