Kmeny: „Tajemství power“ přesně pod …S verzí 8.0, je Endszenario byl představen kmeny v světů strategie browser hrami. Nabízíme vám zde je stručný přehled o tom, co se skrývá poněkud záhadný "tajemná síla" skryje.Ve zkratce:Kmen, který je schopen udržet jednu sadu každé tajemství po určitou dobu, dokončili hru kolo a zapíše do učebnic dějepisu jako nejmocnější kmen.

Co se děje "tajemná síla"?

Tato tajemství jsou objevy a vynálezy, které můžete najít v barbarských vesnic v určitém bodě ve hře. Ber to jako určitý druh nového technologického úspěchu před, váš svět do nové éry. Existuje několik tajemství, či spíše částí celé věty a množí se postupně téměř ústně.

zásada

Obec, v níž je tajný pobytu musí být zřetelně označeny. Dobyl jí jedno, ve kterém je uložen eficacy, můžete jej získat. Nyní musíme udržet tajemství ve svých vesnicích a chránit je před nepřátelskými útoky. Ty mohou být také schopen přepravit mezi obcemi, ale vždy daleko pouze omezený počet polí, takže byste se měli dobře promyslet s vámi, kterým jste svěřil tajemství. Kromě toho musí pak zůstat nějakou dobu v novém místě.Po nějakém čase, bude tajemství začnou šířit sám a distribuovat kopie kvazi rovnocenné kmeni, který drží tajemství rovně.Má podíl kompletní sadu tajemství síly dohromady, začíná odpočítávání. Může se vám podaří udržet sadu úspěšně a bránit se proti útokům nepřátel, dokud se odpočítávání skončí, kolo je za námi a vy jste vyhráli. Svět se mění v režimu míru a zavře.