Tera: sbírat reputační body a získat bodyV Tera máte možnost získat pověst body. Na úrovni 58 jsou v některých oblastech jsou k dispozici, které NPC - pokud jste dosáhli určité renomé - nabízet cenné předměty k prodeji. Ve většině případů se jedná o položky, které jsou zvyklý přivést fantasy MMORPG nikde. Aby se vám jméno muset zabít své příšery a plněním misí takzvaných den. Následující tabulka ukazuje, kolik bodů je potřeba zařadit vyšší úroveň, pokud jde o pověst.

nedůvěřivě3000 bodů
nedůvěřivě6000 bodů
nestálý9.000 bodů
neutrální12.000 bodů
shovívavě15.000 bodů
přátelský20.000 bodů
důvěryhodný25.000 bodů
uctíván75.000 bodů

Celkem šest různých frakcí se nachází ve volném-k-hrát hru. Oni jsou rozesety po celé mapě světa a poskytne vám spoustu questů, úkolů a misí. K některým položkám - včetně speciálních držáků - budou moci koupit, budete potřebovat nejlepší pověsti žebříčku jeviště. Vzhledem k tomu do značné míry vyžaduje určitý čas, měli byste už vědět předem, pokud je zvolena frakce má užitečné předměty pro své třídě. Zde můžete zažít region, ve kterém je obchodníci a jaký styl hry, které jsou vhodné.

  • Legacy of Hyderad

Strážci přírody lze nalézt v Veritas. Existují různé cetky s mana regeneraci a bonusy k uzdravení. To znamená, že nabídka se zaměřuje na výuku, které léčí své spoluhráče.

  • Invalesco

Malá skupina mystických průvodců, kteří se usadili ve Val Tirkai. Zlepšené hodnoty, odolnost vůči kritickým zásahům nebo více zdravotnictví nabízejí zelené krystaly, které se vztahují k použití v náhrdelníky a prsteny.

  • Shariar

Kdo spoléhá na škody, které Shariar měli vždy vyhledat lékařskou Helkan. Na rozdíl od posílání Opeřený klobouky, které nabízejí produkty, které zvyšují poškození a kritickou míru přístupů.

  • Valsekyrjäger

Val Kaeli potkáte divoké lovce, kteří prodávají příslušenství tanku. Shromažďuje její dostatek pověst, máte položek k dispozici, mít následující hodnoty: zůstatek, zdravotní bodů, hrozeb.

  • Ruce Velika

Jak již název napovídá, najdete tyto žoldáky Velika, hlavním lidí. Provozovány zelené krystaly v nabídce, zvýšit vaši rychlost útoku. Kromě toho, že je to černá leopard je populární mount.

  • Agnitor

V případě, že Nexus fáze aktivní, můžete sbírat reputační body v tomto konkurenčním poli. Články jsou určeny především pro obsah PvP - myslel - tedy situace, kdy jste vzestup proti ostatním hráčům.

Zdroj: Oficiální stránky