Slayer of Souls: strategická hra pro prohlížeč propuštěnVolná strategická hra Slayer of Souls je oficiálně šel na startovní čáru a dělá vám temný pán.

Slayer of Souls

Slayer of Souls

Kdo si pamatuje hry jako Dungeon Keeper nebo Overlord? I když jsou tyto dva tituly patří do zcela odlišné žánry, ale mají zásadní věc společnou: V obou případech jste zlý vládce nad silami temnoty. Pokud jste se vrátit skutečně spát ošklivé a znamená v hra by měl chybět, pak možná stojí za to Slayer duší letmý pohled. Volná browser hra je nyní oficiálně propuštěn poté, co Open Beta přišel ke svému konci.

Nový závod Aalen Developer Media2Art (Days of Evil, My Funny Garden) dělal si vzít roli Temný pán Sauron à la „Pán prstenů“, který kdysi svět Sindea pod jeho kontrolou. Ale jednoho dne došlo k velké bitvě, byl poražen v armádě od spojenými silami dobra. Všichni v říši fantazie Slayer duší pokračuje od té doby se předpokládá, že jste padli v boji, ale to není tak (jinak se hra opět rychle v průběhu). Na poslední chvíli se vám podařilo uniknout smrti a nyní toužíte poslech nejen znovu zachytit Sindea, ale také aby se pomstil.

Slayer duší - Panoráma

Bez inteligentní města, nic nefunguje v přemožitelku duší.

Slayer of Souls se ukáže, že je klasická strategická hra, ve které si vybudovat svou osadu, rekrutoval armádu temných přisluhovačů a tak se přestěhuje do bojů proti AI a lidským protivníkům. Na druhé straně však, podívejte se na RPG prvky v on-line hry, protože můžete své hrdiny, pardon, darebáci vybaveny lepšími položek a zlepšit své dovednosti. K tomu je systém úkolů, takže také stále co dělat v Slayer duší, a můžete mít svůj vlastní „mazlíčka“. To samozřejmě není sladký pes nebo načechraný králík, ale divoká šelma, která ji nechal vlak a soutěžit v řadě proti tvory ostatních hráčů. Dále se můžete spojit s ostatními hráči v cechy navázat společnou pomstu.

Zdroj: Media2Art