Khan Wars: Jak zacházet s 10 největších začátečníky pasti …Ukážeme vám tři tipy & Triky, jak si navigoval hejna prvních hodinách hraní bezpečné a můžete vyhnout typický začátečníkům mrtvé konce Strategie hry Khan Wars. V první části jsme ti triky pro suroviny, hráč žebříčku a demografie.

DC nabíjení dopředu a na konci stát prázdný

Ti, kteří zacházet příliš plýtvání se svými surovin na začátku, bude brzy už ne. Pak můžete jen úkoly v útoku trvat, aby se vám něco, ale jak to funguje?řešení: "konzultant" v pravém horním rohu hrací plochy není jediným vodítkem, ale také své cestě dárci. Po několika úspěšných objednávek jste opět likvidní a také stále učí vše, co potřebujete vědět, abyste mohli hrát.

Jak šílené build až najednou nic nefunguje

Za okamžik stomps ji ještě rychleji budovat od základů jako čínské inženýry před poslední olympiádě a další najednou můžete ani mně ani vojenský stavět budovy.řešení:Město a počet obyvatel je třeba pěstovat zdravé, což znamená, že budete také muset poskytnout přístřeší nové obyvatele vašeho města. Než můžete vytvořit jiná speciální budovu, budete mít vždy k vytvoření určitého počtu domů.

zoufalství žebříčku hráčů

Po nějakém čase hrací máte high-bojoval vám některá místa v žebříčku hráčů, ale chcete-li určit okamžik později se před svým partnerem, nejste již lze nalézt v seznamu.řešení:Hráči žebříčku je neustále aktualizován, pokud máte pár minutách nečinnosti, může se stát, že jste spadl zpět na několika místech. Takže se snažil soud nižšího stupně, aby vás našli, nebo se podívejte na pravé straně za své jméno.

  • Tipy pro Khan Wars začátečníky část 2
  • Tipy pro Khan Wars začátečníky Část 3

Zdroj: Oficiální stránky hry