Royal příběh: „Mystic Garden“ – Tipy a trikyVe volném farmě herní Royal Story je skvělý způsob, jak sehnat užitečné a někdy i velmi vzácných předmětů, jako jsou zlaté nugety nebo magický prach: dále jen „Mystic Garden“. Jedná se o oblast malých Elfin Tarien. Máte možnost posílat obyvatele svého království na dobrodružství v zahradě. K tomu klikněte na něj, po kterém se otevře okno. Zde si můžete vybrat, co vaši podřízení chcete poslat na zahradě. Ale vaše předměty jít ne tak snadno na cestu. Každý z nich chce být s jídlem a všichni mají své vlastní touhy soud, který musí připravit své první, pokud jste tak již neučinili.

Pokud vaše kuchařské dovednosti by měl být požádán, kliknete na „Pomoc“ a skončí hned v „Magic Kitchen“ Royal Story se přiřadí jídlo. Pokud vám chybí potřebné ingredience, máte možnost sdílet soud s kliknutím na tlačítko Update. Chybí vám, i nyní požadoval dodávat suroviny, ale měli byste mít čtyři hodiny byly dokud se smí opět nahradit jídlo.

Váš otočí do zahrady volně na úrovni 15.

Dostat se zpátky do „Mystic zahrady“: V okně odpovídající zvolit nejen znak, který chcete dělat na dobrodružství, ale také zjistit, které položky se může kořist pro vás a jak velká je pravděpodobnost, že se jejich kapsy. Je-li pruh zelený, je velmi pravděpodobné, že váš podřízený vrátit s příslušným objektem. Oranžová znamená pro střední a červené pro vnější náhodě.

Už jste poslal služebníka svého výběru v konečném důsledku je to jen jednou čeká takového dobrodružství již mohou trvat několik hodin. Samozřejmě, že to neplatí pro všechny zájezdy, ale nejlepší odměny dostanete samozřejmě ve větších podnicích. Jsou užitečné zejména když víte, že nebudete zastavit na dlouhou dobu v královském příběhu. V určitém bodě, vaše pomocník je zpět a přináší pokladnice s. Že můžete otevřít poté, jen se radovat nad získaných bodů.

Zdroj: Game