Fallout Shelter: Den díkůvzdání, Vánoce a Nový rok v …Jak to funguje 3D dotek.

Tyto dny v bunkru lze vyvodit docela hezké, pokud nechcete nebo ve světě může postapokapylische. Gitl to zejména v zimě. Ale změna se blíží. Bethesda zaznamenala aktualizaci 1.9, a tak získat jejich přístup k oslav díkůvzdání. To znamená, že si můžete doplnit speciální úkoly a existují speciální přizpůsoben díkůvzdání, místnost vzory. Kromě toho najdete v polední boxy díkůvzdání oblečení. Pak už je to závan. V prosinci čeká dočasné Vánoce a Nový misí, které slibují i ​​speciální odměny.

Kromě těchto dočasných změn, vývojáři vydali zcela nové prostředí s aktualizací. Od této chvíle můžete posílat své obyvatele, a to nejen v opuštěných budovách a zchátralé hrobek, ale necháte nyní zkoumá jeskyně. Který již hrál Fallout 4 značně nový terén už vědí. Samozřejmě, že aktualizace obsahuje řadu dalších úkolů, včetně nových pravidelných a týdenní úkoly.

Majitelé iPhone, iPad nebo iPod se mohou těšit na nové samolepky pro iMessage provozu v Fallout designem, navíc když iOS 10 v systému. Odeslané vtipné obrázky pro díkůvzdání nebo maskot Fallout 4 Nuka-World, lahví a Cappy.

Zdroj: Bethesda Blog