Fallout Shelter: Tip na další uzávěry lahví na účtuClever obchodovat s prostředky určené v této hře jako skutečnou výzvu. Čím rychleji rozšiřuje svůj bunkr a další obyvatelé vás rozeberou dveře, tím více vody, potravin a energie ji potřebuje taky. A vybudovat potřebné zázemí nebo zlepšení čepice turn lahve jsou nezbytné.

Ale jak se dostat do protiatomový kryt více uzávěry lahví, aniž by utrácet skutečné peníze? Podívali jsme se na možnosti těsnější.

Stojíte na začátku a nevím přesně, jak se vám podaří dobrý start? Pak se podrobněji podíváme na naše tipy na začátečníky Fallout Shelter hodnotného.

bylo možné dosáhnout prvních cílů

Podívejte se urgentních úkolů (nazývané v cíli hře), které stojí podle svých možností v Fallout Shelter. Každý den si můžete odmítnout objekt jeho Ale na pásky. Jakou odměnu se skrývá za cíle, můžete vidět přímo. Někdy je to cenné Svačinky, kde se skrývá nejrůznější hodnoty, někdy dostanete velkou část tobolky bar na dráp.

  • Mimochodem: Oběd box se vyplatí záležitost. V každém balení najdete čtyři karty, včetně přinejmenším jeden neobvyklý nebo lepší. Pokud nejsou ti vydělal lunchbox znamená dosáhnout cíle, tam je, ale jen za hotové.

Jak rychle někteří změna přichází k sobě.

ať vyrovnání 2. Obyvatelé

Jak si vaše přežili pracovat velmi jednoduše, ať učit se a vylézt na jeviště. Každá úroveň vám dává uzávěry lahví. To není pro masy, ale také malá hospodářská zvířata je matkou blbost. spread během dne přijde tam už hodně něco společně.

3. Badlands expedice jsou vždy stojí za to!

Zadáte-li obyvatelé zaslána „čerstvého“ vzduchu, se vracejí zpět většinou se spoustou zkušeností bodů. Nech ji, že se projít přes oblast poněkud déle, budou jistě najde láhví - úsilí stojí za to. Navíc jste šťastni v mnoha případech více zbraní a oblečení. Měli byste položky nepotřebujete, můžete také prodat. Nicméně, ne tolik v něm pro vás ven. Mnohem důležitější proto je poskytnout všem obyvatelům zbraně a oblečení.

  • Upozornění: Než někoho poslat do Badlands, měli byste jej vybavit položkami. Beze zbraně šance rezidentní jsou ve skutečnosti poněkud chudý. Spustí se opravdu špatné, budete muset nacpat brzy méně hladové malou pusu ... takže bys chybí, ale i pracovník.

264 lahví a pistolí - děkuji, Johnny!

Režim rychlost 4. Použití

Ve výrobních pokojích máte možnost urychlit práci trochu. To vám dává nejen rychlejší potřebné zdroje, ale také zkušenostní body a uzávěry na láhve - pokud je vše úspěšně. Jak mnozí z vás dostat každý, můžete vidět předem pokoj v přehledu. Dávejte pozor na nebezpečí nehody - až o 30 procent (až do asi 35 procent), jsou věci, které často dobře, ačkoli jak štěstí hraje určitou roli. V opačném případě byste se ujistit, seznámil se šváby nebo ji vyvolal obrovský požár.

5. Zobrazení denní zprávy

Bethesda jste ohodnotili! Hned vedle přehledu svých cílů je jejich denní zprávy. Šťastnější lidé, tím více uhlí je pro vás bezpečné. poznamenat, že máte skutečně vyzvednout odměnu. Volá váš denní zprávy, vypadá to, že jste si vás najal a klikněte dole na uzávěry lahví.

2 dny, 230 kapslí - po tom všem!

Jiné možnosti?

Znáte nějaké další způsoby, jak se dostat do Fallout Shelter snadno uzávěry lahví? Pak použijte náš Komentáře funkci a zradit nás, co vám, že jste!