Odemknout nové objekty – Bazar: Paradise BayV průběhu hry Paradise Bay získáte přístup k více a více budov, objektů a dalších věcí. Předmětem zvláštního zájmu je Bazaar, najdete vedle vaší farmě. Krátká procházka do bazaru, ale nemusí nutně znamenat, že budete dostávat rovného přístupu do budovy - to je ve skutečnosti k dispozici pouze pro Paradise Bay Hráči na úrovni 15.

Otevřete Bazaar a dělat složité zboží

Nová funkce umožňuje, aby bylo možné vyrábět nové věci ve stavebním hře. Přátelské ostrované nabídnout vždy pokyny, recepty a další položky, které si můžete dát. Celkově lze říci, můžete nabídnout bazaru položky ze čtyř různých kategorií. Do zvláštního, ale spíše pro pokyny, dekorací a budete muset především cenná věc přes pult může migrovat, jako korálky. Na druhé straně, je tu pro vás, ale cenné informace o novém zboží pro vaše pracovní stanice. Zda je investice v hodnotě dražší perly a Co., budete muset rozhodnout pro sebe. Usiloval o složitější výrobky jsou všichni.

Zde je stručný přehled objektů, které existují v bazaru:

bazar zbožíZboží k dispozici od úrovněNásledující pracovní stanice vyžaduje
plachta15tkalcovský stav
vor16obchod dřevo
indonéské národní šaty17Island Outfitters
rybí guláš19polévka konvice
sud prachu20kovárna
Ovocný koktejl recept23Tiki Bar
vitráže26foukání skla
Zlaté Skeleton Key31kovárna
buddelschiff33řemeslo shed
duha válec36Sushi bar
Ocel-pan drum39Musikfabrik
Sunrise kytice42brilantní květ
potápěčský zvon45potápěčské centrum

více hry

Přijdete Paradise Bay prostě není dál a potřebujeme více tipy a triky? Pak je to stojí za to podívat se na naše "Paradise Bay"házení -poradce pro začátečníky!

Zdroj: Oficiální stránky hry