Twin Saga: Začátečník Tipy pro Anime MMORPGAčkoli mnoho MMOPRGs v podstatě fungují podobně, existují v každé hlavě dodržovat určité věci, které jsou důležité, a to zejména na začátku. Jak se vám opravdu vzlétl v novém Anime RPG oddělenými sága od začátku, my ti tady.

Obvykle jste vytvořili sami v on-line hra na hrdiny především charakter a pak Levelt to až dokud se na maximální úroveň, nebo zkusit jinou třídu. Ve volném MMORPG oddělenými Saga, stojí za to, ale mít alespoň tři postavy brzy. Denní úkoly, můžete si to s každým znakem to, co vás přivedlo do trojného odměnu od samého počátku. Samozřejmě si můžete také vytvořit více než tři postavy pro tento účel, ale dostanete pouze první tři znakové sloty zdarma. Všechny tyto vlastnosti si ji koupit. Kromě toho obdržíte přihlašovací bonus pro každou postavu. Takže se vyplatí hrát každý den s každou postavou. Odměna patří mimo jiné, věrnostní body, které jí eintauscht do obchodu Twin Saga proti štěstí boxů. Uvnitř jsou kusy vybavení, kostýmů a dalších položek.

Stejně jako u téměř všech MMO je k dispozici také v oddělenými Saga příležitost vstoupit do cechu. Určitě bude brzy ve hře vstoupit do aliance. Vaše výhody nejen ze zkušeností ostatních hráčů, kteří jsou na vaší straně s pomoc a radu, ale také může splnit speciální úkoly a sbírat navíc zkušenostní body pro vás a cechu. To bude mít své zboží a zlato. Dobrým způsobem, jak rake více peněz a získat spolku zkušenosti, jsou Astral questy. Jsou to časově náročné, ale stojí za to. Pokud jste provedli nejméně pět kusů, dáte netvor deset procent více zkušeností.

Ve svém Karawandel vaše obchody Levelt.

Nemáme moc času, nebo potřebují dlouhou dobu přejít do režimu offline, měli byste Twin Saga, tzv AFK farmy (AFK = "od klávesnice"dělat) výhodu. Kromě třídě znaku každý hrdina má práci jako kuchař, zahradník, řemeslníků, sběratelů, alchymista nebo rybolov v anime hru. Úloha může být vyrovnání aktivní a pasivní. Pokud máte spoustu času, můžete se podívat na stanicích Karawandel, je to váš mobil doma, věnovat mini-her a také získat zlato a položky kromě odborných zkušeností bodů. To také často skákat diamanty pro vás. Musíte jim vyrábět nový nábytek. ale můžete také celou věc při spuštění minihru a klepnutím na cokoliv. Profese je stále weitergelevelt a vaše postava se zabývá tak dlouho s mini-hry, dokud jsi zpátky. Vaše tašky tímto způsobem poněkud menší kořist, ale dost přesto, že to stojí za to. Jediná věc, kterou tak nemusíte dostat diamanty. Takže hledáte pěkný kus nábytku by se jí aktivně vyrovnání své povolání. Sbírka nástrojů, rybí návnady a podobné náčiní si můžete koupit na Ellsworth. Můžete ho najít v hlavním sále Karawandels. Jobs-levels ovlivňuje Twin Saga je prospěšné nejen pro vaši peněženku a vaše zkušenosti poukazuje na to, ale také vám dává bonus k schopností vašeho hrdiny.

Ve vstupní hale si můžete odpočinout a prodávat zboží.

Ellsworth prodával předměty, ale také rád nepotřebné položky v rozporu. Pokud rybolov tedy doba zakousnout něco, pro které nemají žádné využití, přináší tu snadné a vymění jeden na mince!

Už byste měli udělat od začátku mít vždy dostatek peněz v kapsách. Žijící Twin sága se rychle stávají dražší a trvá nějakou dobu, než jste nahromaděné spoustu zlata. Z tohoto důvodu je vhodné kupovat žádné zařízení, dokud jsou na vysoké úrovni. Zpočátku, brnění rychle ztrácejí své výhody a příšery spadnout jakýkoliv případ jeden nebo druhý díl. Kromě toho, ty doplňky, zbraně a brnění také získal přes questy.

Další zvláštností Twin Saga je to, že budete prezentovat vaše třída postava může měnit dle libosti. Nicméně, to sbírá jen zkušenostní body za ten, který je v současné době aktivní. Můžete třída vytáhnout hned od začátku a věnovat sami pro ostatní později. Je to jednodušší, ale pokud jste o úroveň několik tříd najednou. Po skončení hlavní příběh je dokončen, je to mnohem složitější, aby ostatní obory rychle ke stejnému bodu. To samozřejmě pouze v případě, že chcete hrát nějakou třídu, která existuje v každém případě později ve hře.

Zdroj: hra wiki