Pilotní nosič se dvěma tlačítky: World of válečných plavidelWorld of válečných lodí letadlových lodí bude v budoucnu možné ovládat pomocí dvou tlačítek, pokud chcete, aby. K dispozici jsou také na 1. dubna, dárek pro vás.

Zítra je Patch Tuesday na World of válečných lodí. Volná multiplayer hra wargaming je zpracována tak, aby aktualizace, která zvyšuje nárok na verzi 0.6.3. Tak se zavádí nový režim řízení pro letadlové lodi je spojena. Nebojte se: Aktuální verze není nahrazena, ten nový je jen alternativa, která vám umožní nabídku možností.

Nový řídící systém se vyznačuje tím, že je více nebo méně snížena na dva klíče. Podle wargaming se jedná o režim, který osloví příznivce real-time strategie hry. Pravým tlačítkem myši se změní směr a vydal letky letadel příkazy pohybu. Klikněte na něj jednou levým tlačítkem myši, aktuální sezóna není zrušen. To dělá ji stisknutím klávesy ESC.

Ale to není zdaleka vše, co má aktualizace 0.6.3 pro World of válečných lodí nabídnout. Kromě četných úpravách vyvážení jednotlivých plavidel, jakož i v ekonomickém systému, existují také změní na amerických torpédových bombardérů. Jejíž příjem rozsahy a přístup poloměry se liší v každém případě značně snížena.

Jako nová funkce pro uživatelské rozhraní, tam je časovač zástěrka. Bere své místo v pravém horním rohu vedle ikony „objevil“ a má několik režimů. Za prvé, zobrazí se čas až do vyřešení prvního mlhy kruhu. Deset sekund před zmizí, časovač přepne do režimu varování, který umožňuje znovu pozornost zejména jasné, že mlha brzy pryč. Poté se čas odpočítává, který prochází až do posledního kruh rozpouští.

Mimochodem: Pokud World of válečných lodí začíná v prvních týdnech po vydání aktualizace alespoň jednou obdrží malý dárek. Důvodem pro to je 1.dubna. Wargaming vás zanechá ponorky Schtschuka třídu plus odpovídající kapitána. Tak to je chvályhodné, ale to neznamená, že developer nebude mít stále Apríl vtip v rukávu. Prostě počkáme a uvidíme čas.

Zdroj: oficiální web