Forge of Empires: Historické Quest seriál o Marilyn Monroespolečnosti nové historické pátrání řádek v browser hře Forge of Empires ikonou Hollywoodu Marilyn Monroe.

Forge of Empires

Forge of Empires

Aktualizováno 27/07/2017: Snaha řetěz kolem Hollywood legenda Marilyn Monroe je méně než jeden měsíc po propuštění na Beta servery oficiálně hratelné ve Forge of Empires krátce. Od 31. července si můžete oddat úkoly sehnat speciální odměny. Dokončit všechny úkoly, máte čas do 7. srpna.

Původní zpráva ze dne 06/28/2017: Byla to pouze 36 let, ale byla zvěčněna se svými filmy a jejich stav jako sexuální symbol. Mluvíme o Marilyn Monroe. Ochotní developer Hamburg a vydavatel InnoGames brzy vlastní historický úkol vedení ve volném strategické hře Forge of Empires. Poté, co dělat to trvat tak Taj Mahal dělat bekamt se tato země méně známým Shah Jahan, stavitel této doby vše o ikonou Hollywoodu v padesátých a počátkem šedesátých let. Delší Marilyn Monroe na světě nepřežila, bohužel.

Pokud splňujete nové úkoly na čas, přepne se do jedinečné portrétní fotografii legendárního blond, druhý novostavbě v zahradě barokně Obrázky: růže. Chcete-li vám náhodný pravidelný zdroj vyrábí, ať už je to mince, medaile nebo Forge bodů. V současné době je snaha linka je testován na beta serverů Forge of Empires. Tento test fáze potrvá do 4. července, krátce poté, co úkoly by pak mělo být oficiálně k dispozici v budově hře.

Forge of Empires - series Marilyn Monroe Quest

S Marilyn Monroe velká ikona Film ve Forge of Empires bude dodržena brzy.

1926 se narodil v Los Angeles Marilyn Monroe Norma Jeane Mortenson as. Zda by měl být dceřinou společností hlavního města amerického filmového průmyslu její osud, aby se stal velkým hollywoodská hvězda? Až do své první velké vystoupení by mělo být alespoň po dlouhé době. Poté, co bylo mnoho menší a dokonce i na částech až do roku 1953 Monroe fatale Femme jak v „Niagara“ velký průlom. Po které následovalo jejich ikonické roli jako v „Páni mají radši blondýnky“ nebo přirozená „Někdo to rád horké,“ za který získala v roce 1960 se na Zlatý glóbus pro „nejlepší herečku“. V témže roce získala hvězdu na hollywoodském chodníku slávy, Oscara nebo dokonce nominaci na Oscara, ale bylo jí nikdy udělen. Za tímto účelem se dostane posmrtnou vlastní questu řádek Forge of Empires. Je to něco stojí, ne?

Zdroj: InnoGames