Forge of Empires: oznámená každodenní problémyNa Beta servery Forge of Empires, nové denní mise od zítřka jsou hratelné pro každého.

Forge of Empires

Forge of Empires

Hamburská vývojář a vydavatel InnoGames oznámila novou funkci pro volný strategické hře Forge of Empires. Do budoucna existují v on-line titul nejen úkoly, ale také každodenní úkoly. Pokles mnohem obtížnější, než je obvyklé misí v Forge of Empires, ale odměny jsou lepší. Můžete vy ceny ještě více či méně vyzvednout sám. 

Každý den máte na výběr mezi dvěma truhly. V obou případech, uvidíte, co může být v tom v kontejnerech. Například, mohou být zahrnuty obyčejné suroviny, medaile, modrotisků, stavebniny nebo speciální Forge bodů. Jakmile jste se rozhodli pro jeden z těchto dvou polí se objeví ve stejném okně Nameless, který vám poskytne výzvu. Může se stát, že budete mít až pět různých cílů dosáhnout zvládnout úkol a získat vybrané okno. Co dělá věc tak složité je časový limit: Můžete mít vždy pouze do další den v 8 hodin času k dokončení úkolu.

Forge of Empires - Denní Challenge

Aby byly splněny každodenní problémy, které musíte splnit několik cílů obecně.

Obzvláště pilní nebo úspěšní hráči v řadě dělat každou výzvu Forge of Empires sedm dní, a to zejména štědře odměněni. V takovém případě vám totiž další krabičku bezejmenného, ​​jehož součástí je jeden z nejvyhledávanějších odměny. Vývojáři zdůrazňují, že to bude opravdu nebude snadné předat všechny každodenní problémy týdně.

V současné době je tato funkce zatím není na živých serverů Forge of Empires. Namísto toho bude jednou testován na beta serveru stavebního hry. Pár vyvolených dnes mohou sledovat každodenní problémy již. Pro všechny ostatní, hraje na beta serveru je funkce od zítřka k dispozici. Oficiální datum vydání pro tuto aktualizaci dosud nebyl jmenován InnoGames.

Zdroj: InnoGames