Forge of Empires: Tipy pro promethium a přístavu …Co je potřeba promethium a jak se přiblížit k surovině? Tyto a další otázky jsou diskutovány v tomto článku do přístavu Artkischen budoucnosti v browser hře Forge of Empires.

Před několika měsíci, v květnu, abych byl přesný, publikoval game developer a vydavatel InnoGames (Lambda, Západ) nová aktualizace na webové hře Forge of Empires. Vzhledem k tomu, můžete odvážit se do ledových podnebí: první část nové éry "Arctic budoucnost" vede vás přes oblasti pokryté ledem a sněhem krajina.

Civilizace ještě není definitivně pronikl tam a chcete to změnit. V jihozápadní části svého města najdete polotovar port. Než můžete použít však musí nejprve budete "Promethium extrakce" prozkoumat. V promethium je nový zdroj, který má přijít s aktualizací v květnu v strategická hra. Musíte fialovou prostředek k postupu budoucího výzkumu.

Promethium je velmi důležité pro vaši říši, ale také extrémně vzácné nejen to. Existuje jen jeden způsob, jak se dostat na věci a výsledky přístavu a přes arktické krajiny. Nelze zachytit ani jednat promethium. Proto byste měli tak často a tak rychle, jak je to možné pustit na namáhavé cestě a propagovat prvek. Samozřejmě, nemusíte ani plavby na ledovci, ale najme posádku, která se stará o nebezpečnou cestu čekat. Než je však připraven vám pomoci v Forge of Empires, vyžaduje 25 majetky za polárním budoucnosti. Za to, že je loajální k vám jsou k dispozici.

Opravit loď za každou cestu s cílem zachytit více promethium!

Na začátku hry si ji může poslat maximálně tři námořníky na expedici Tour, dále budete rozšiřující port, může čím více členů posádky ji pronajmout. Poté, co jste udělal, že v horní části obrazovky, který vám řekne, jak dlouho loď je na cestě, ve kterém stavu se nachází a kolik promethium zachytil její příspěvek vidíte. Čím více budete sbírat z členu, tím více můžete ji propagovat svůj výzkum. To zase znamená, že budete sbírat více promethium a zkracuje dobu trvání. S každou cestu vaše loď je poškozena trochu víc, což z dlouhodobého hlediska zvyšuje délku a vaši Promethium výnos poklesl. Proto je třeba jej opravit, jak je to možné po každé prohlídce, pokud máte dostatek surovin pro likvidaci.

Existuje mnoho různých členů posádky, kteří přinášejí každý další dovednosti. Možný by měl poslal ji kombinovat. V tabulce níže si můžete prohlédnout přehled všech námořníků:

členfunkceSkill 1Skill 2odblokování
poldahorníkZvýšená promethium Fundzvýšená dobaPromethium extrakce
PikatthiMountain ženaZvýšená promethium Fundzvýšená dobaPromethium extrakce
avrilnavigátorSnížená Fund promethiumSnížená dobaPromethium extrakce
ZhongnavigátorSnížená Fund promethiumSnížená dobaPromethium extrakce
ElisenámořníkZvýšená promethium FundSnížená dobaPromethium extrakce
RemynámořníkZvýšená promethium FundSnížená dobaPromethium extrakce
Tsanidaň ženaZvýšená poškození lodiSnížená dobaPromethium extrakce
MaddoxstoremanZvýšená poškození lodiZvýšená promethium FundPromethium extrakce
MalikinženýrSnížená poškození lodiSnížená Fund promethiumPromethium extrakce
RileyinženýrSnížená poškození lodizvýšená dobaPromethium extrakce
SamnámořníkdvojčeZvýšená promethium Fundregenerační metody
KimnámořníkdvojčeSnížená dobaregenerační metody
dělat si srandu zdrancovníkMezi další suroviny (včetně diamantů)žádnýregenerační metody
MadihaČtvrtletí-MasterLepší promethium výtěžek ostatních členů posádkyZvýšená promethium Fundregenerační metody
BrycestevardVylepšená rychlost ostatních členů posádkySnížená dobaregenerační metody

V zásadě lze v strategické hře Forge of Empires spojit všechny členy posádky k sobě navzájem, ale stojí za to, aby jisté, pracují společně na palubě. Dva Matrosinnen Kim a Sam, například, jsou dvojčata a dobře pracovat jako tým. Pokud budete posílat jim s sebou na cesty, aby zlepšit své dovednosti a získat další promethium v ​​kratším časovém období. Dodatečné zdroje, které nemají nic společného s promethium je zachycena nejlépe s Joshem, protože s jeho pomocí si tu a tam jiné předměty, a dokonce i diamanty. Malik vás měli najmout, pokud se vaše loď ještě není možné opravit okamžitě při plánování nové trasy. Dává jistotu, že loď bude mít menší škody, ale snižuje promethium výnos. Z tohoto důvodu byste měli vždy používat s někým, kdo přinese více zásob zpět. Elise lze kombinovat také s ním, například.

Kdykoliv ji člen posádky pošle Forge of Empires na vaší cestě, že sbírá zkušenostní body. Jakmile je bar je plný, můžete o úroveň výš tam se zbožím Arctic budoucnosti a posílit dovednosti pracovníků.

Zdroj: hra wiki