Agar.io: Deset tipů pro mobilní jedlíci návyková hra"Mjamm Jamm Jamm. Budete všichni aufgefuttert! Přesto, že z malých buněk není nic víc, než dostat větší konfety pro vás, ale brzy vyroste a je! reagovat v pravý čas, je jednodušší, než si myslíte. Brzy jste kořistí!"

Máte-li, že právě prochází vaší mysli, hrajete asi Agar.io. Hra Prohlížeč je veden zcela jednoduchá, akce stále činí návykové.

Těchto několik tipů vaše buňka v krátkém čase pro umístění útočníka.

  1. Vybere nejlepší server k nejbližšímu, aby se zabránilo zpoždění.
  2. Pokud jste ještě malý: Drž se od rohů! Je-li vám někdo honí, je tam mnohem obtížnější uniknout. Pro velké buňky jsou ideální loviště.
  3. Jako malá buňka jste rychlejší a ovladatelnější. Používá to na vás schovávat za, například, zubaté kruhy (viry). Tato síla jen větší kruhy rozdělit několikrát.
  4. Používá mezerník rozdělit na dvě stejné části. Střelba se uskutečňuje s boost, který můžete použít k jídlu nebo v útěku zachránit sami sebe. Váš zvýšil tak rychle vaší oblasti. Po nějaké době se opět spojí.
  5. Na stejném principu funguje tlačítko W Takže rozdělit malou část svého celkového davu. V závislosti na velikosti, která může být v mnoha částech. ale zase sbírat vyřazené části v nejlepším případě.
  6. Velké DC obvody nemůže jíst jeden druhého.
  7. Pokusy řídit konkurentů na hranici nebo v virů.
  8. S více buněk, můžete absorbovat více konfety nebo menší odříznout. Dvousečný meč, protože jednotlivé díly samy o sobě jsou také náchylnější k větším protivníkům.
  9. Hrát spolu! V kombinaci s jinými Agar.io nejen dělá mnohem větší zábava, ale také efektivní výhody. Krmení přátel pomocí klávesy W, například, nebo společné kroky s cílem řídit jiný v rohu.
  10. užitečné úpravy nastavení v největší, jako je údaj o hmotnosti.