Online hokej manažer


Jako správce vlastního týmu, je to jen na vás, aby vedl svůj tým k vítězství. Staňte se mistrem hokejové ligy! Kromě zajímavých turnajů si mohou napadnout i do jednoduchých přátelský zápas ostatních hráčů.

Německo, Polsko a Finsko: Jak se sestavuje váš tým je na vás. Zahraniční hráči čekají, aby pracovali vy. Skutečnost list vám řekne, jejich vlastnosti, dres a masku můžete udělat sami. Ať už pěkně zdobené nebo agresivní: Design loga je jen na vás. Jakmile jste volní pro browser hra které ve vás přihlášen je k dispozici malý stadion. Sbíráte body pilně, můžete rozšířit později svůj tréninkový sál. Cvičení dělá mistra!

Stejně jako v reálném životě, Hokej je tvrdý sport kost: Pokud se jeden z vašich hráčů zraněných, to je na vás, abyste ji sdílet s nejlepší možnou náhradu. Přinést vašemu týmu několikrát domácí vítězství, jste s přípravou na dráze. Učit se ze svých chyb, máte v Online hokej manažer vhled, podrobný herní statistiky. Vy jste ti dává problémy, můžete pohybovat nahoru a pomoci své zemi, aby trofej doma trénovat!

Zlato, stříbro nebo bronz, je jedním ze tří, by mělo být dříve nebo později! Vaším úkolem je pomoci svému týmu k co největšímu počtu vítězství jako možných trofejí. On-line hokej Manager je spojen s aplikací Facebook. Jedno kliknutí a můžete sdílet své úspěchy se svými přáteli! Jste na dovolené a nemohou starat o váš tým? V pořádku. I když jste pryč, je funkce dovolené pokrytí práva jiného uživatele, aby se postarat o svého účtu.