ocelové Legions


Vstoupí tento vojenský svět a tam se o náročných misí, hostování 3D browser hry pro vás.

V akční 3D prohlížeč hra Ocelové Legions jsou ocel, a parní hlavních surovin. V této válce, virtuálního světa pádné ocelové giganty nosit z těžkých bojů. Avšak palivo pro stroje přicházející do konce, každý ze čtyř soutěžících říší zoufale potřebuje toto palivo, jinak bitva je ztracena.

Nově objevený pozemek byl přesně to, co čtyři vládci říší, aby se usadili v této oblasti stejně. Nicméně, mnoho lupiči držet v novém prostoru ven pro cenné suroviny, takže není pochyb o mírové soužití tam.

Můžete si vybrat svou stranu a nakonec chodit do a nebezpečné, přesto pochmurné oblasti. Ve 3D browser hře Steel legií pokusu na straně Phoenix říše, Tundran válečníků, Rebels Pandora nebo Golden územích své štěstí v četných misích.

Jdete hledat cenné zdroje, a bude chodit zároveň proti jiným hráčům, kteří mají stejný cíl. Budete sbírat cenné zdroje, které budete potřebovat na opravy a rozšiřování svých Mechs.

Oblast Phoenix Empires se nachází v pohoří. Lidé jsou poměrně jednoduché plést a vždy jde chamtivost pro zdroje na to, že naléhavě nutná. Tyto Tundran Warriors jsou však velmi blízko k přírodě, zatímco rebelové Pandora žijí v pustině Ocelové legií, která má téměř žádné suroviny. Silná vojenská přítomnost je síla Pandora Rebels. Golden území mají plodné země s vysokými přírodními zdroji. Ale suroviny jsou aktivně bránil. Postavte se Steel legie bojů plných akce a nastavit různé zbraně a brnění takticky chytrý.