Zombie snědl můj pizzu


Pizza mozzarella s velkým mozkem tak, že zahrnuje nezní chutné? Pak jste jistě ještě není zombie sežral můj pizza hrál.

Připravte se na barevné, zejména červeného čas ukončení Shoot ‚Em Up, kde budete muset bránit proti stovkám živých mrtvol. Samozřejmě, že jdete s strategii: natáčení, stejně jako neexistuje žádný zítřek.

Po krátké registraci hledáte na začátku volného prohlížeče Games jeden ze čtyř dostupných charakterů od které se liší v rodu a atributy. Začnete v bezpečnostní zóně zombie bez, ve kterém ostatní hráči shromažďují a můžete začít mise.

Rozhodli jste se na cestě přijde na své přežití, jako zombie chcete, aby vaše tělo. Čekáte, že různé typy chodící mrtvoly. Někteří napadli s ohněm a jedovatými míčů, jiní poslat obratné rozpadající se psy. V šikmé pták jsi to metzelst s vaší zbraň volby hordami. Od pistolí na kulomet na granáty a mnoho dalších zbraní nemrtvých-bojovník je bohatě dodáván. Nicméně, zbraně a upgrade peněz a duše body stát. Oba dostanete po úspěšně dokončit misi, na konci často tuk šéf finále je na vás čeká. Po určité množství zkušeností bodů, které stoupají k hladině, takže se můžete podílet na akcích, jako je například zastavení zombie vlny nebo Deathmatch. Mnoho hodnotné ceny jako odměnu.

Vaše cesta vás zavede přes 15 hlavních čerpaných světů, které jsou rozděleny do dalších nejrůznějších lokalitách. Takže jste bojovat mimo jiné prostřednictvím opuštěné policejní stanici, zchátralé sportovní haly a zničil elektráren. Fanoušci klasických stříleček měli byste se podívat na titul free to play Zombies Ate My pizzu z R2 her.