Kvíz RPG: World of Mystic Wiz


Být kouzelník je vždy skvělé, pak poslat silnější bytosti k boji, nastaví celý mít třešničkou na dortu. Nicméně, budete muset zamířit do dokázat, pro svého služebníka pouze útok, když odpovíte na otázky kvízu správně.

V English Mobile Game Quiz RPG: World of Mystic Wiz ale nechcete bloudit bezcílně a právě bojují žádnou příšeru. Chcete-li být jedním z nejmocnějších čarodějů všech dob a jsou pro ně Mages Guild of Torulika připojil. Váš trénink začíná ihned, aby vaše trenér Wiz. To vám dává svůj první duchů a ukazuje, kde požádat obyvatele města k podpoře proti ošklivé povahy úkolů. Jak jste jít do mobilní hry na hlídce, můžete narazit kvazi nad zlým nemrtvým. Pět magické bojovníci mohou soutěžit najednou ve svém týmu. K dispozici po bojových zkušenostní body, které se zvednou hladiny a umožňují tak bude stále silnější. Kromě toho máte možnost slabší karty obětovat, aby sluha silný.

V hlavolam není jen o síle svých takzvaných duchů, ale také vaše všeobecné znalosti. Čím více otázek, které byste dostat správné zodpovídání během boje, tím rychleji se speciální schopnost poplatků jako váš kovového draka a porazit nepřátelské tvory naráz. Pro každou otázku, můžete si vybrat jednu z následujících dříve tvořících kategoriích: Zábava, sport, životní styl, vědy a zeměpis. Každé téma je buď červené, modré nebo žluté barvy, protože každý Spirit elementární zarovnání následovně. Vodní tvorové jsou citlivé na oheň ministry, oheň nemá rád hromy a blesky je slabá proti vodě. Rozhodnete-li se do správného bodu a odpovědi na několik otázek za sebou správně, vaše karty bytosti udělat více škody.

Je padlý duch Quiz RPG World of Mystic Wiz době příliš složité a nechcete přijít, pak vám spojenec s ostatními hráči. Společně si můžete být jisti, že zvítězí.