Fénix


Prochází chytré taktiky a chytrý vložením zdrojů vládce vesmíru. V této real-time hře trpělivosti a vytrvalosti je nutné.

Phoenix je pravděpodobně jedním z nejstarších prostor prohlížeče hry, který především pro začátečníky je dobrá příležitost, protože jeho jednoduché hry, abyste se seznámili s tímto druhem strategická hra.

Nejdříve se planeta v galaxii. Nastartovat máte nějaké zdroje, které používáte nejvíce rozšířit své doly. Kovu, plastu a krystaly jsou suroviny, které jsou požadovány ve Phoenixu ve všech oblastech. Osmý dodatek k rozšíření vašeho energetického systému, protože bez energie je také nic ve vesmíru.

Pokud máte nějaký rozšířila své doly (alespoň do úrovně 5 je doporučeno), můžete věnovat sami na výzkum. Dobře vyvinutý výzkum je důležité, aby bylo možné v žebříčku vyšplhat. Bez silného flotily vám samozřejmě nepřijdou ve hře prohlížeče. Existuje ve Phoenixu 13 různých typů kosmická loď (sondy, nákladní lodě, válečné lodě, lodě kolonie a invazní lodě). Usadit se v Phoenix více planet a zvýšit své impérium, budete potřebovat, jako kolonizační loď. Pro přepravu zboží jsou důležité zejména na začátku nákladní lodě. Když se konečně cítit připraveni zaútočit na někoho, budete potřebovat válečné lodě. Každý hráč může usadit maximálně 16 planet ve Phoenixu.

Samozřejmě je také možné v Phoenix (a žádoucí) vstupovat do aliancí s jinými kosmické císařů. Spojenectví několika hráčů je nakonec silnější, než jen z jednoho. Jak porazit hru a co pohání takže konkurence, můžete sledovat v různých žebříčcích.