rytířský hrad


Jako rozvíjející se rytíř určit budoucnost svého království. Zažít lukrativní obchod, podmanivý dobrodružství a válku a mír.

rytířský hrad je jak budova strategická hra a ekonomické simulace. V této hře prohlížeče se postarat o jakýchkoli obav ve svém království. Prozkoumat neobjevenou zemi a nové technologie. Udělat ziskový obchod nebo válka. Jako pravítko malého pruhu země, to je ve vašich rukou, jak vaše říše roste a vzkvétá.

Tví následovníci jsou klíčem k úspěchu ve volné browser hra Castle Rytířský. Každý z nich může naučit bojová dovednosti či obchodu. S jejich pomocí si vybudovat prosperující ekonomiku. S aktivní podporou svých hrdinů a žoldáky, se také bude chodit na hrůzostrašných zvířat a monster. Během hry budete vždy se vyrábí nové zboží, zajistit průběh svého království. V Rittergut očekávají více než 200 předmětů, se kterými děláte pozemních a námořních činností.

Váš život na zámku v Rytířském je také určena vaše vztahy s ostatními hráči. Myslíte si, pracovat společně s vládci sousedních říší, můžete vytvořit pevné a dlouholeté obchodní kontakty nebo řešit společné dobrodružství. Budete bojovat s ostatními hráči a verwickelst nich ve vojenských konfliktech se může také vyplatit pro vás. Samozřejmě, že přiměřená ochrana vaší zemi je nezbytné, aby se uspět v zámku Rytířském.