Pirátská loď Battles


V roce 1713, sukcese války skončily. Mariners, jak jste jednou, jsou nezaměstnaní a zvrhla piráty. Nyní je čas na silnou nadešel.

Prohlížeč hra Pirate Bitva plynulým pokračováním příběhu. Tisíce námořníků, kteří předtím unesli plavidla na druhou stranu ve službách anglické a španělské koruny, byli do konce války najednou bez větší plat. Oni povstali proti svým bývalým pánům a jejich lodě se bouřili. Najednou se stovky lodí s krvelačných velitelů, kteří napadli jinou loď a aufrieben v jižním Pacifiku špatně. Ani naložený zlatem obchodních lodí dalších pirátských lodí s potenciální kořist na palubě byli v bezpečí.

Nyní je váš čas nadešel, stoupat až do obávaných pirátů. V této browser hře budete muset současně podporovat svoji postavu a stejně jako strategie žánr zná své lodi, správu pozemků a svůj tým v tradici RPG. Vlak se v těsném boji s mečem a třít na cizích lodí. Kořist, že to uděláte, můžete uložit a prodat později na různých ostrovech jižních moří, aby ve svém vlastním Skotů nejvyšší nabídce. Dokonce i lidé, můžete zachytit v pirátské bitvy. Možná, že ušlechtilý otec nebo strýc zaplatí, ale hezkou výkupné za jeho potomků s modrou krví.

Mezitím, budete mít na své lodi k plavbě piráty v boji znovu. Můžete jej vybavit novými zbraněmi. Konečně nepřítel nespí a modernizované neustále hledají.

Pirátská loď Battles přesvědčeni o hravou hloubky a možností jednání. Graficky to má co nabídnout.Wrauf čekáte?