Vikingové: Válka klanů


S Vikingy: Válka klanů setkáte vzrušující strategické bitvy a stát se vůdcem Vikingů kmene.

Pokud strategické hry, aby středověk jako téma, které se nacházejí ve většině případů ve střední Evropě: hrady, rytíři, katapultuje - jen všechny ty věci, které jsme zvyklí v tituly jako The kmenů nebo Goodgame říše. větší šanci dostat méně pozornosti věnované Vikingy, kteří infikovaných zároveň moří na severu. Volná online hry a mobilní hra Vikingové: Válka klanů věnovaný právě, že lidé ze Skandinávie - jméno už to říká.

Dostat do Vikingové: válka klanů moci a bohatství!

V Vikingové: Válka klanů si vzít na roli Jarl. Je to náčelník Viking kmenu. Vaše hlavním úkolem je rozvoj a rozšíření svého vlastním sociálním zařízením, včetně velkého paláce a dobývání nových území. Vzhledem k tomu, ale Vikingové nebyli velmi klidné živí lidé, drancoval ve východní, střední a dokonce i jižní Evropy.

A musíte být v Vikingové: einzuheizen čistý Válka klanů sousední kmeny? Samozřejmě, že silný tým statečných válečníků. V Vikingové: Válka klanů máte široký výběr z různých jednotek, jako jsou nablízko bojovníky, lukostřelce nebo rychlých jezdců. Odesílání na mapě v nepřátelských oblastech, fechtest napínavých bojů odtamtud a pokud bude úspěšné erbeutest hromadu surovin, které samy investují do rozšiřování své pevnosti.

Další odměny jsi to zvládnout v Vikingové: Válka klanů vyplněním misí. Pokud si přesto chcete raději by měla klidnou cestu, budete mít také možnost obchodovat a Ally s ostatními hráči. Možná, že jste blízko ke klanu nebo zelené alespoň jeden dokonce se svými přáteli. Vidíte: Vikingové: Válka klanů má dostatečnou hloubku, aby vás bavit po dlouhou dobu.