Lambda


Po stopách Alexandra Velikého, Odysseus nebo krásné Heleně - Zeta vás zavede zpět do starověkého Řecka.

Konstrukce a real-time strategie, hra se odehrává v Řecku v době antiky, extrémně dynamické období v dějinách lidstva. Začnete své dobrodružství v této hře prohlížeče na řeckém ostrově. Tam je váš první úkol je takzvaný Polis (řecky "velkoměsto") Chcete-li nastavit. Stejně jako u jiných srovnatelných hře stavbách, expanze je stále nejvyšší prioritu. Co byste strategie použití je alespoň úplně sami jste. Přinést například pouze svůj vlastní ostrov pod kontrolou, nebo chytit rezidentům hráčů, break na stejných nových ostrůvků nebo vybrat diplomatickou cestu tím, že jste přišel do aliancí s vašimi sousedy. Lambda nabízí rozsáhlé možnosti pro každou taktiku.

Každý herní svět obsahuje asi 20.000 ostrovů - perfektní základ pro prudkých bojů na pevné zemi a úchvatné bitvy na volném moři. Rovnováha mezi pozemními silami a silných loďstva Grepolis proto výhodné. Ve statistikách, získáte přehled o svých úspěších a svého soupeře.

Bohy s různými požehnání

Samozřejmě, jsou typické pro Řecko, že čas, mýty okolní svět bohů. Potkáte v Lambda nebeských likes Zeus, Poseidon a Athéna. Pamatovat dobrý, kterou Bůh vám obzvláště huldigst, protože každý vám dává další výhody a silné stránky.

Lambda

Budovat své impérium ve starověkém Řecku!

Ve strategické hře Lambda, existují různé výzkumné ústavy, kde máte možnost prozkoumat různé úrovně výkonu a tím dát si velký herní výhody. Možná, že pak budete brzy stanou nejúspěšnější Řeky, starověký svět kdy viděl.

Lambda

Mnoho bohové jsou jedním z party.

Zeta v prohlížeči a jako app

Kromě verze pro prohlížeče můžete hrát Lambda na mnoha mobilních telefonech a tabletech. Můžete si vytvořit své město ve volném aplikace pro Android telefony a tablety a iPhone a iPad. Windows 8 aplikace existuje.