Světová organizace Hack


Zabere místo hacker a postavit vás vlastní sítě s více počítači. Vybudovat novou technologii ve svých počítačích a péče o bezpečnost svého vlastního systému.

"kotleta" Není s lidmi populární a pro každého majitele počítače, který se stane obětí takového útoku, zátěž. Ale stále existuje mnoho uživatelů počítačů, což hacking bavit a nechtějí ji opustit. Jistě, to mravenčení při pokusu o hack je, pravděpodobně nelze podceňovat.

Tak, že ostatní lidé nemají trpět prostřednictvím vniknutí do potěšení, existuje World Hack organizace. Zde život hacker je simulován, musíte plnit objednávky na zvýšení své zkušenostní body, nakoupit hardware a dělat mnohem víc, aby se stal úspěšným hacker na Světovém Hack organizace.

Nejdříve je budete potřebovat malou síť s několika počítači v Svět Hack organizace budovat a objevovat nové technologie. Rovněž je pro vás velmi důležité, abyste vždy koupit vám nejnovější a nejnovější software, nebo stahování a vždy koupit si nejlepší hardware. Pouze tehdy, pokud jsou vybaveny nejlepší ze všech hráčů, můžete si být dopředu i druhý krok. Chcete-li mít vždy aktuální, existuje trh ve hře, kde si můžete koupit vše, co potřebuji.

Po nějakém čase zjistíte, že si můžete vytvořit sami v několika směrech World Hack organizace, máte možnost vytvořit viry a připojit se k nim ve skupinách s ostatními hráči, a dokonce měl.

V závislosti Takže jak vést svou hru, budete mít na konci druhé světové Hack Organizace nejnáročnější prodejce hackery nebo dokonce odborníka zabezpečení.