vesnický život


Na farmě je mnoho práce. výsadby, hnojení a sklizeň pole jsou vaše první kroky v životě na vesnici.

Vesnický život je klasická farma hra v barevné vzhled. Trvat na svých holínkách, dát na své šikovný Farmerhut a něco ze své země! Jsi farmář a nikdo jiný.

Ujistěte se, že děláte to zejména adept u, těšíte se brzy prosperující farmu, z ostatních hráčů pouze sní.

Ze hřiště odchází do regálu - dokonce s dorazem

Pracovat s sklizně dál a prodávat své výrobky se ziskem, a tak dále rozšířit svou farmu v této barevné free-to-play hře farmě. Možnosti na farmě jsou rozmanité. První začnete s jetelem, což je obzvláště oblíbené u včel. Brzy se těšíte přes první lahodného medu. Kromě toho greeny použity současně jako potraviny pro své hladové krávy, které pak dávají silné mléko, které lze prodávat se ziskem. Ale navíc budete mít také možnost dále zpracovávat mléko na lahodné sýry, které nakonec vám přináší větší zisk. Sklizené pšenice země ve mlýně a mouky a je vyroben z hroznů vína. V vesnického života browser hře najdete mnoho rostlinných produktů, které mohou být zpracovány v různých budovách. Různé závodů, budov a dekorativních předmětů vás je v této farma simulace k dispozici.

Jednoduchý Farm promění pastvou pro oči

Postupem času se vaše farma roste na velkolepé panství. Dát způsoby, jak - lemované množstvím soch, stromů, keřů a lucerny. Ve sklenících zeleniny se daří! Traktory bod nebo zlaté kočáry šířit venkovské vkus. Umístit do různých vod a uvedla na působivé zahrady. Pokud se vám líbí, a to i loď s biskupem může poskytnout do vesnického života louce na zkrášlení.

Samozřejmě, máte možnost pozvat své přátele, kteří navštíví obdivné váš dvorek. hra vesnický život nabízí různé funkce komunity, které podporují společný interakci mezi hráči.