rostoucí města


Územní plánování, důmyslné strategie a hospodářský rozvoj - jako starosta vás čeká mnoho úkolů v Bigpoint prohlížeče hře Rostoucí města.

Taktické dovednosti a otevřené ucho pro obavy obyvatel jsou v poptávce, protože Rising Cities stojíte před velkou výzvou řízení vlastních metropole.

Můžete vytvořit své město z ničeho a začít s relativně malém prostoru.

Postupně budete stavět nové budovy, přilákat více obyvatele v rostoucí město. V závislosti na tom, jak dělat svou práci jako starosta, k vaší vesnici proměnil v silné hospodářské oblasti s průmyslovými oblastmi nebo v zelené oáze pohody.

Od pobřeží!

Uvidíte: Po krátké době se místo krátí, takže investovat do vašeho města brzy v jejich zvětšení. Nové budovy, parky, továrny a silnice platí, že stavět, aby se vytvořil prostor pro další obyvatele. To verschlägt první obyvatelé svého „Rising Cities“ -Metropole k pobřeží. Tam si na rybolovu předměty a umístit elegantní apartmány mají výhled na studenou vodu.

Malocher, kapitalisté a studenti

ale ve vašem městě, je důležité nejen k výrobě různých druhů aktiv a stanovit ziskové obchodní vztahy. Názory a přání svých občanů, je to v rostoucí města uspokojit stejně. Kromě továrně nebo v betonové krajině nikdo nechce žít, takže budete potřebovat nějaké schopnosti a výhledové územní plánování, takže mega-město je v klidné město, ve kterém se oba obyvatelé a obchodníci také chtěli usadit. Zdravý mix různých typů obyvatel, je také nutné, protože každý z nich je vybaven speciálním bonusem tedy. vy opravit na příjmy nad pronájem svých budov a jsou dobře připraveni pro budoucí investice.

Dávejte pozor na rozpočet vašeho města. Ještě rovnováha mezi různými zájmy, je základním předpokladem pro úspěšnou budoucnost Budovatelská strategie. Dostatek životního prostoru pro své obyvatele, ruce návštěvníků při plánování dopravy a krizového proti průmyslovým centrem pulzující metropole, nic nestojí v cestě.