My Volný Farm


Farma volá! Ve hře prohlížeče Můj Free Farm se postarat o zemědělce, aby vaše zvířata a na polích.

Klasický farma-browser hry

My Volný Farm je první Farma online hra Německo - kdo ví, čistý život na venkově pouze slyšeli o, má nyní možnost pokládky bez těžkopádného příjezdu do vajec kuřat, vlněný ovcí a pěstování různých druhů ovoce a zeleniny na péči.

Gordon ví, co má dělat!

Pojďme ukázat vepřového Gordon jako jedna provozuje farmu a váží své bytosti a starosti. Ve svém volném farmě si můžete otevřít vlastní zemědělcům klubu nebo propagovat své produkty vyrobené na reklamní kolony v obci prodat do svého trhu stánku. Při manipulaci s nesčetnými dalšími hráči na trhu pestrou a s trochou tvrdé práce, trpělivosti a péče, můžete připravit sami jinou farmu. můžete získat because've stále větším množstvím volného výměry a prostoru, který máte u nových polí a stájí, tím víc.

My Volný Farm přesvědčen o tom, s krásnými grafikou a mnoha zajímavých úkolů soupeřit s veselou zahradní simulační kopečku v ničem. Bude also're mladý zemědělec - absolvování slaměný klobouk, uchopit vidle a nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou je obklopen nesčetnými prasata, krávy a medově dávat včely.

Volná browser hra My Free Farm byla rozšířena v posledních letech s častými aktualizacemi. To jsou jen některé z funkcí, které byly zaznamenány:

  • Veterinář u zvířat trpících Röhrhusten nebo bolesti hlavy.
  • Kino, kde se podíváte filmy, a tím sbírat peníze bodů, které vám zase bezpečné odměny.
  • Zvířata, jako králíci angora, které produkují vlnu.
  • Přístavba s novými produkty, jako jsou speciální továrně oleje.

Ačkoli mnoho hráčů se snaží najít svůj volný Farm cheat kódy, vyhledávání je stále v nečinnosti, i cheaty nefungují v browser hrách, ale jako pravidlo. Tipy a triky pro svůj volný Farm Stejně populární téma. V druhém případě můžeme pomoci!