Anno on-line


Oceněná stavba herní série prostě hrát v prohlížeči. Ve volném Anno Online budete mít co to znamená vládnout lid.

Ve hře Anno prohlížeče online, budete přesměrováni zpět do dávné doby středověku. Jste erbaust vám vaše vlastní království a jít do velkých objevitelů jezdit. Hráči, kteří jsou již obeznámeni s Anno sérii rychle najít cestu, ale také nováčci jsou zavedeny s snadné rychle pochopit tutoriál ve světě Anno. Anno browser hra staví graficky a mechanicky hrát na PC hry Anno 1404, ale má několik klíčových rozdílů úspěšně naložené titul. Vzhledem k tomu, Anno Online hrají v vibrující online svět, který jste lidé, spolu s tisíci dalších hráčů. Spolupráce, obchod a spolupráce v této online hře je klíčem k úspěchu.

Vždy dobrá předmětů s ohledem

Jako vládce vlastního ostrova, je to jen na vás, na webové hře Anno Online navázat stále náročnější hospodářské cykly a růst prosperující impérium z několika farem. Začnete ekonomické simulační hry na neobydleném ostrově. Potřebujeme, aby se jim teď své budoucí království. Začněte s tržiště, několik farem a malých věcí, které potřebuje vaši populaci pro každodenní život. K dispozici jsou pro vás četné zdroje, pokud jste schopni naslouchat lidem svého království a reagovat na jejich potřeby. Jsou vaše lidi šťastnými, které produkují více a přilákat nové obyvatele.

Anno on-line

Ve vašem městě hodně děje.

Postupně budete odemykat nové typy budov a bez ermöglichst ní své svěřence vyvíjet: od zemědělců řemeslníků, dále na obchodníka a nakonec růst šlechty. Čím více se vaše město vyvíjí, tím více si přeje vyjádřit své předměty a složitější úkoly, které čekají jste. Vykřičník vás poukazují na problémy, které by vám měly přijmout. se postarat o potřeby (například touha po určitých oblečení nebo společnosti) svého obyvatelstva, bude možné pro vás brzy impozantní metropole na svých nohou. Takže být laskavý vládce, tyran nebudete daleko v Anno Online.

Anno on-line

Na farmách budete produkovat potraviny.

Off na nové ostrovy!

Tví občané jsou všechny gurmány a chtějí jemné bylinky pro ještě chutné jídlo, ale nejsou na ostrově? Doba objevovat nové světy: S domácími lodě děláš pak prozkoumat nové země a získat pro vaše podnikání. Jiné ostrovy může mít vzácnou rudu či úrodnou půdu pro konopí, které byste mohli dříve sehnat pouze prostřednictvím výměny s ostatními hráči. Vývoj dalších ostrovů je logistická výzva, ale s dostatkem ambicí a silnou ekonomikou v zádech budete moci vytvořit svůj vlastní dopravní sítě, který otevře dveře pro vás ještě větší říši.

Anno on-line

Prozkoumat neznámé ostrovy!

Mírové ekonomické simulace s volitelným PvP

V simulační hře Anno Online, jste model diplomat, jak je možné zvolit, zda ji v reálném světě. Války a výboje nejsou na pořadu dne. Vaše území vám zvětšovat s mírový výzkum a vývoj nových ostrovů. Blaho vašich lidí si vydělat hodně trpělivosti, moudré hlavy a tvrdé práce. Budete potřebovat, abyste dělat a nestarat se, že tornádo zametání vašim obyvatelům střechy hlavy nebo přílivovou vlnou náhle dělá váš tržiště pod vodou - vybudovat v klidu do svého království a starat se jen o vás a vašich obyvatel! Zde budova, výrobu a působí v popředí.

Anno on-line

Na polích stavět na zelenině a obilí.

Je to všechno, ale v dlouhodobém horizontu příliš nudné, máte ještě vrhnout se do boje o možnost PvE (hráč proti prostředí) volba - zcela dobrovolné, spravovat mírumilovný hráčům svůj ostrov jako obvykle. V PvE, je důležité chránit moří před piráty a dobývat nové ostrovy. Tutoriál vás seznámí s uměním války. Pak se můžete rozhodnout, zda si můžete postavit válečné lodě a tahat za velkorysé odměny do války.

Anno on-line

V přístavu koordinujete obchod se zbožím a poznávacích zájezdů.

Vždycky je tu přátelská komunita Anno Online. I když jste jediným vládcem svého království, ale z jakého důvodu není poradí čas od času s ostatními vládci? K tomu je funkce chatu. Kde se můžete dostat k ostatním hráčům, nebo kontaktovat moderátory, pokud jste přilepená jednou nebo téměř vše, co se pod sluncem chcete chatovat. I s problémy hazardu vám stojí moderátora stranou.

Anno on-line

Impozantní stavba výzdobu svého království.

Anno Online hra zdarma přímo v prohlížeči

Anno Online běží bez dlouhého čekání přímo v internetovém prohlížeči. Stejně jako u jiných flash prohlížeč založený hry vydavatele Ubisoft (Settlers Online) nemusíte programy těžkopádné stáhnout nebo nainstalovat, ale může ihned po registraci u svého účtu lossiedeln UPLAY. Anno Online je zcela zdarma hrát a umožňuje zábava pro mnoho měsíců.