Zoo My zdarma


In My Zoo Free je mocný něco děje: Zvířata hojné potřeba potraviny a kouty jsou časy dobré křoviny.

Gorily, lvi, nadýchané koaly, tučňáci a stojí na jedné noze Flamingos - roztomilý zvířat, pokud jde o oko dohlédne! V zoo Game My Zoo zdarma jste zoo ředitel a splňují všechny důležité rozhodování o své vlastní zoo. Takže vy jste k dispozici různé kouty, které si můžete umístit, jak si přejete ve vaší zoo. Dokonce si myslíte o plyšové tvorů, které jste verpflegst na svém vlastním webu a znečisťování.

Roztomilý zvířata bude postaráno od vás!

Čím více čtyřnožci, ptáci, strašidelný-crawlies a žebrované žít ve svém velkém zoo, tím více práce máte. V pestré hře prohlížeče Můj Free Zoo Upjers určitě nejdou příliš rychle, jako zvířecí park, manažer odpočívat. To jsou jen některé příklady na zvířatech, které zpříjemní každodenní život:

  • Králíci, ovce, prasata a kozy
  • Zebry, porcupines a surikaty
  • Velbloudi, krokodýli, nosorožci a sloni
  • Žirafy, alpaky, Aardvarks a vačice
Zoo My zdarma

Kousek po kousku je obrovský zoo.

Více peněz je potřeba!

Samozřejmě, budete muset vydělat peníze s vaší zoo. Proto je nutné shromáždit u vchodových přijetí a zbavuje návštěvníky zoo. mnoho různých druhů existují ve vaší zoo takové štěstí hosté jste v bezpečí! Kromě toho, je to zábava obdivovat mnoho různých, módní design, kryt spolu se zdravými obyvateli. Kromě toho můžete sledovat vždy čisté. In My Zoo zdarma nejen zachovat, ale i stezky pro návštěvníky, musí být udržovány v čistotě. Také zde máte příliš znepokojovat operátory Zoo pořadí a v případě potřeby mistest nejšpinavější kryt.

Zoo My zdarma

S Dekoartionen jste zkrášlit svou zoo.

Naštěstí, bude vaše práce bude odměněna v mé zoo zdarma: Cute Animals chtějí být objímat vy! Dokonce i váš Pokladna postupně zaplní, takže můžete ušetřit až velký majetek, znovu investovat v jedinečné a krásné zoologické zahrady.