vlaková stanice


Užijte si luxusní život bohatého železničního magnáta. V nádraží vylezete velký obchodovat na trati.

Od prvních parních lokomotiv do motorové nafty a elektrické lokomotivy až po moderní vlaky moderní doby - v mobilní a on-line her vlakové nádraží železniční fanoušci budou mít své náklady.

Zábava pro malé i velké

Fascinace šňupe železné koně lze nalézt rovným dílem mezi mladé i staré. V železniční Vlakové nádraží Game si můžete dopřát tuto vášeň na jejich srdce obsah. Ať už jako tichý obdivovatel či specializované sběratele vláčky nehraje žádnou významnou roli. Ale stavba stratégy Non záliba v železniční podstatou hospodářské a dopravní simulace rozčarovaný něco.

Poté, co na celém světě

V vlakového nádraží budete stavět své vlastní nádraží, weiterentwickelst jste kousek po kousku a ausbaust. Prostřednictvím smluv s ostatními vlastníky podniků a obchodu jsi to erwirtschaftest potřebné finanční prostředky, aby mohli začít jako vlastníka železnice. Vaše funkce jsou vám posílá do celého světa kolem větrných elektráren, hory se zasněženými vrcholky či městských kaňonech mrakodrapů. Ocel v San Francisku, benzín do Rio de Janeiro nebo v Londýně, můžete rozhodnout sám, kde a jak si vydělat.

Diesel nebo maglev?

V nádraží existují čtyři různé typy vlaků: parní stroje, poháněnými dieselovými motory lokomotivy, elektrické vozy a magnetické levitace. V závislosti na jaký typ zaměstnat vám různé bonusy, jako například dodatečné zkušenosti nebo ziskových marží, použití. Gold získáte především přepravu cestujících a pošty. S přepravou zboží a výrobků, které splňují smlouvy a může postoupit svou stanici. Ty jsou také speciální vozy jsou k dispozici, se kterými se můžete válet se v mnoha zkušenostních bodů.

Co dělá tento Zugspiel je řada autentických vlaků. Místní a mezinárodní modely ze všech období historie železniční lze nalézt na vaší cestě na vrchol žebříčku. Rysy, jako jsou:

  • VR Class L Triple
  • Acela CP
  • BR Class 50
  • SNCB třídy 77

V Trainstaition vhodné lokomotivy pro každého. Hra začít buď přímo v prohlížeči na svém počítači nebo si pořiďte aplikaci tablet pro iPad a zařízení s Androidem v každém obchodě.