Lula on-line


Vybudovat obrovské obchodní impérium a bump konkurenci z trhu prohlížením befriedigst přání svých zákazníků v Lula online.

Vytvořte pro dospělé zábavní impérium

Lula, virtuální německý erotický hvězda 90. let je zpět, nyní jako hvězda svého prohlížeče hře stejné.

Budete muset pomoci jí tentokrát vybudovat celou erotické impérium. Zde můžete začít velmi malé a práci si cestu až na kariérním žebříčku, kousek po kousku až dokud jste udělal výrobní společnosti milionů dolarů do popředí světového trhu erotika.

dělat krátké filmy peníze

Na začátku budete péct v Ekonomická simulace Lula Online poměrně malé válečky, pro váš start-up kapitál není příliš vysoká. Tak zapnete krátkých filmů nebo se výrobou rychlých pomazánky foto. Za tímto účelem je zapojit zpočátku nákladově hereček, kteří dělají několik tvrzení, dát jim malou hračku v ruce a starost o romantickou atmosféru, aby se cítili jako doma rychle. S první peníze si nakonec stavět na profesionální fotografie a filmové studio, aby zahájily vysoce kvalitní produkcí. Přidružený web nesmí chybět. Místo umožnil technikovi, aby spěch nezpůsobí selhání serveru.

spokojenost platí

Postupně si rozšířit své kancelářské a pracovní plochy, pak se vybavit své zaměstnance používat exkluzivní zařízení, zeptejte se někdy mužské herce a platit jim v souladu s jejich prací. Kromě toho se také postarat o fyzickou pohodu žen v Lula online. V závislosti komplikované filmových produkcí a více spokojení zaměstnanci jsou, tím více peněz vyprázdnění filmy a fotografie do svých pokladen. Pro obzvláště úspěšných filmech, samozřejmě, dostanete různé úspěchy a ukázat svou konkurenci, kde je guma splňuje silnici a kdo vlastně má na starosti.