Truck národ


400 koní pod zadkem jste čerpat z dálnic Truck národa. Jako hlava svých dopravních podniků nákladním automobilům své podnikání.

Dokonce i šéf návěs

Kilometrovou džemy a neustálé kontroly policie jsou nyní k dispozici pro váš každodenní život. Pokud jste v Browser Game Truck Nation rozhodnout vlastní přesměrování od nuly vybudovat, včetně takových oblastí nepříjemných do své každodenní činnosti. Než si můžete odpočinout v čele přesměrování na vavřínech, tam je ještě mnoho udělat. A konečně, obchod se nespustí samo od sebe. Znovu a znovu si myslíte, že tato zpátky do starověku, kdy si sami udělali dálnic nebezpečné jako řidiči kamionů a tlačil nespočet přesčas. Nyní však můžete dát své nejlepší a vyzkoušet, jak hlava zase malou firmu na solidní společnosti. I když jste schopni vyvodit určité ziskové dopravy objednávky do půdy a aby se některé z vašich přátel jako jezdec, ale je to nevyhnutelné, že budete mít prostor i za volantem kloubového nákladního auta. Ale i na silnici platí: přežili jen ti nejsilnější! Postupem času, požaduje dopravu jsou stále složitější a konzistentní zákazník k šílenství. Ale to, co nechcete dělat vše pro lásku k penězům. Tak dlouho, dokud nebudete skončit jako vykořisťovatelé-Trucker skupině s názvem „Corporation“.

Náklaďák ovladače pro každou situaci

Chcete-li získat obchodní válcování, je potřeba proto dříve nebo později ostatní řidiče. Jak příhodné, že existuje tak málo kandidátů na strategické hry, které by chtěli pracovat pro vás. Ve většině případů, najdete celou řadu kandidátů na trhu práce a samozřejmě přesvědčen, každý z nich má své vlastní silné stránky. Ale kde jsou silné stránky i slabiny. Zatímco jeden řidič nemá velkou výdrž, zmenší z rizikových míst a stále vyžaduje spoustu peněz v příštích řidiči kamionů vyžadují méně srozumitelný pro ne moc předvídavosti a věrnosti. Pro které zájemce nebo uchazeč, který se rozhodnete, záleží jen na vás. Hlavní věc je, že vaši zaměstnanci udělat převodní příkazy podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, jet rychle přes skutečných měst - například Kolín nad Rýnem - a to dražší, než je nutné. Všechny akce v Truck Nation vyprší tahová. Ve 12 týdenní kole pokusu o spotřebovat velkou část mapy pro vás a ztěžují život vašich soupeřů.