železniční národ


Jako železniční fanoušek budete věnovat sami sebe v této hře krásné rysy a řídit železniční síť, která nemá konkurenci.

Od průmyslové revoluce až po pokročilé, moderní svět: Ve volné hospodářské simulace železniční národ jste vlaky ze šesti různých epoch k dispozici. To může například diesel, elektrickými nebo parních motorů, inovovat neustále. Vy erbaust tras a plánovat místní a dlouhé vzdálenosti, aby vyhověly firemním zákazníkům i cestující. Na co čekáš? Přívěs snad? Tady to je!

Hraní Rail Nation on-line a cestovat přes historii železnice

Vaše pohyby se snažíte maximalizovat ziskovost používat pro své přepravní společnosti, stavět na železniční síť a bude zkoumat nové technologie. Zisky, které einfährst, bude záležet na přepravovaném zboží. Vzhledem k tomu, Rail Nation on-line se hraje MMO, narazíte poměrně rychle na své spoluhráče, které jsou se svými společnostmi buď konkurencí nebo přicházejí spolu s vámi v železniční společnosti. Takže můžete pracovat společně pro úspěch a soutěžit s jinými společnostmi.

železniční národ

Také, parní stroje cirkulující v Rail Nation.

Budete investovat své výzkumné body chytrý, budete zlepšovat v průběhu své kariéry své pohyby - tak, aby byly rychlejší a může nést podstatně větší náklad mimo ni. Zde jsou ilustrovány některé lokomotivy, které lze použít v šesti různých obdobích prohlížeče a mobilní hry Rail Nation:

  • 1. Era: Schwalbe, osli, Falcon
  • 2. Era: panter, lynx, slon
  • 3. Era: Hercules, Morpheus, Osiris
  • 4. Era: Apollo, Ares, Poseidon
  • 5. Era: Unicorn, Medusa, Satyr
  • 6. Era: Oger, Olympus, Hydra
železniční národ

Jsi nové oblasti a budují stanice.

Kromě toho se vyskytují speciální Bonusloks jako luňák červený, Isis, Valkyre nebo titanu. Jaké zboží si objednáte transportierst z bodu A do bodu B, můžete rozhodnout sama. Mimo jiné jsou uhlí, dřevo, hardware, stroje a elektronické výrobky z čeho vybírat. Je to třeba zvláště vyhledávaný druh zboží, budete odměněni velkým množstvím peněz.

železniční národ

Další vývoj udržet vždy v pohledu!

Plnou parou vpřed!

Prohlížeč a mobilní hra má dynamický terén mapy. Začnete ve městě dle vlastního výběru a starostí, že váš železniční síť je postupně spojena s jinými oblastmi s mnoha zpracovatelských závodů. Pokud jste jediným úspěšným, přeprava zboží je zalomená tak správně.

jeden z vašich úkolů, vypracovat praktické jízdní řády a plán tras chytrý - po tom všem rychlosti a bezpečnosti v oblasti obchodu se zbožím jsou aktivovány. Soutěžit s ostatními hráči pravidelné výzvy stojí v simulaci na programu. Vaše stanice plocha sama také se vyvíjet postupně a vy zurückgreifst celkem jedenáct staveb.

železniční národ

Vlakem se děje z jednoho místa na druhé.

Kromě fiktivní hrací plochy, je zde také scénář USA a aktualizací "Pára nad Evropou" scénář Evropa - oba hráli na reálných mapách. Obě aktualizace obsahu byly doplňovány zdarma v Rail Nation: V evropském scénáři deset oblastí bojuje o dominanci v železničním provozu - je možné navštívit 50 autentických měst se svými památkami. Růst měst stojí v přímém vztahu k úspěchu hráčů - kteří jsou zvoleni starostové a prezidentů a koordinovat jako politik společných projektů.

železniční národ

V Americe si dát své kontinentální trasy pro nákladní vlaky.

Scénář v USA je na mapě Spojených států místo toho nabízí typické americké lokomotivy a zaměřuje se na konkurenci mezi společnostmi na východě a na západním pobřeží. Oba scénáře rozšířit železniční národ hry pro začátečníky i veteráni na zcela nové výzvy.

Rail Nation online hrát společně s přáteli

Aby nedošlo k být sám v železniční dopravě, můžete začít s přáteli společnost. Aktivní pomoc při budování své říše tak jste téměř jistě již. Roztržení své lože, například skoro dřív, než uhlí, můžete sdílet se svým kolegou komoditní jednoduché. Kromě toho se svými spojenci se vám podaří mít silné konkurenci za sebou.

železniční národ

Jaké zboží, které zákazníci požadují?

Své schopnosti budete v mnoha soutěžích testy. Zde soutěžit s jinými podnikateli ve vašem městě a snaží nejen peníze, ale také prestiž sklidí. V vzrušující finále, konečně mají šanci vyhrát celkové Zugspiel Rail Nation.