Black Desert on-line


Ať už jste se vrhá do nebezpečných dungeonů vládnout město v MMORPG Černého pouště čeká obrovský svět příležitostí pro Vás.

v otevřený svět Black Desert, tam jsou dvě frakce, které soutěží o zdroje energie, černé kameny. Na jedné straně je tu republika Calpheon, prosperující obchodníci město, zatímco království Valencie má stát spíše předepsal víru. Každý region má své vlastní klima a odpovídající flóru a faunu. S dynamickými systém počasí a den-noc cyklů vám může ponořit přímo do světa role-playing.

Vaše cesta začíná v Balenos, tam se rozhodnout, zda chcete hrát jako lidská bytost, Krkonoš nebo elf. Pak si ještě vybrat mezi třídami Warrior Hunter, Mage nebo dravce a jste připraveni prozkoumat středověkou nastavení. Ty jsou zdarma od Quest do Quest hrát si cestu na světě, nebo prostě jít do divočiny zkoumání. Systém Parkour vám umožňuje tuto svobodu pohybu od vás přelézat nízké a vysoké trámy obléknout. Vaše cesta vás povede mimo jiné v nebezpečných dungeonů, kde najdete zlato a předměty. pak se vaše kořist prodávat v dalším městě. Koupit vám některý z 2,000 dostupných domů a udělat to pro vás tam pohodlně, pokud jste nashromáždil dostatek peněz. Prozkoumávat svět MMORPG se s vámi setkat po boku ostatních hráčů opakovaně NPC, u nichž lze provádět různé úlohy. Nejen zřejmá odměna vyskočí, ale někdy extra úsilí, když se sestra dobré vztahy s místními obyvateli.

Samozřejmě, můžete se přihlásit Black Desert spojit s ostatními hráči v cechů. Řídí společně město podle svých občanů shromážděny jejich daně. Nicméně, budete muset bránit své město, jak útočit na ostatní skupiny a vyzvat je, aby PvP bitev. Potom se do protiútoku, například na své koně. Je nad touto hrozbou, dejte si pozor na ten či onen monstra a zejména drak na pozoru.