Allods on-line


Pustit se do Allods Online na cestu do vesmíru Sarnaut. Zvolit, zda chcete bojovat o lize, nebo pro říši.

Ve stáhnout hru Allods on-line Napsat frakce, které jsou ve válečném stavu spolu navzájem po mnoho let, příběh pokračuje. Desítky tříd a ras bojují každý den o přežití. Vy sám hraje jeden z těchto znaků, jsou zodpovědné za přizpůsobit svou postavu s pomocí mnoha možností nastavení a pak se vrhnout do dobrodružství.

Život v Allods Online je něco, ale jednoduché. S trochou zručnosti objevíte tajemství vesmíru a vyřešit záhadu. Tyto puzzle točí kolem velké katastrofy, která se konala už dávno: planetě Sarnaut je rozdělen do mnoha úlomků (tzv Allods), a nyní se vznášet v prostoru přes oblast.

Více než 1500 úkoly, které mají být splněny Allods Online. Dlouhodobá zábava je tak zaručena. Máte možnost bojovat na zemi proti ostatním hráčům nebo zlé bytosti a měla stát na svých velkých bitev, samozřejmě, jak je to jen možné připravit.

stáhnout hru Allods Online vám dává možnost vybudovat si vlastní loď. Můžete ji použít k letu vesmírem, kradou od ostatních hráčů a zkušeností mnoha dobrodružstvích, ale také bránit. Být silnější v boji proti jiným lodím a vyzkoušet, jak je to možné se setkat nějaké piráty, protože nepoctiví love okrást jinou kořist.

Boj proti gigantických démony z vesmíru a prokázat své schopnosti v předmětech, které mají být řešeny misí. Allods Online nabízí zábavu - a to i v dlouhodobém horizontu.