Hvězda fantazie online 2


Pokud Hvězda fantazie online 2 se objeví na Západě, je vrhnout se do fantastického sci-fi dobrodružství.

V pokračování Sega známým RPG Phantasy hvězda online připravte se na svět akcí nabité, které jste nikdy předtím neviděl - a je to zdarma! Díky science-fantasy hra na hrdiny Hvězda fantazie online 2 SEGA vás vezme na cestu do neznámé planetě nebezpečnými nepřáteli a složité hádanky.

Developer sám popisuje hru jako "bezmezné dobrodružství", Až jedenácti dalšími hráči budete pohybovat po městech a náhodně generované oblasti, kde jste věnují svůj čas náročných akcí a dalších úkolů.

Hvězda fantazie online 2 nabízí rychlý-chodil mix plošinových a jiných FPS, ve stylu předchozích titulů v řadě. Dále se zde celá řada možností přizpůsobení k dispozici. Jste schopni vytvořit svou postavu podle vlastních preferencí a jít s ním na nekonečné dobrodružství lovu. Musíte Navíc nic stahovat, nebo platit za samotné hry, hrát Hvězda fantazie online. 2 Volitelné máte možnost koupit určité položky v obchodě hry.

Klient na bázi Online hra k možné přehrávat nejen na PC, ale na několika různých platformách, jako je mobilní zařízení, v závislosti na počáteční oznámení. Takže japonská verze se objevila například již pro PlayStation Vita, se kterou bude klást v pozici, aby byl schopen ovládat své PSO2 postavu z počítače na cestách. Varianty speciálně pro iOS nebo Android zařízení byly oznámeny. Ať tak či onak, uvolnění Hvězda fantazie online 2 je v této zemi stát se nepravděpodobné, protože SEGA odložila uvolnění v Evropě a Americe na dobu neurčitou, 2013. Tak alespoň oficiální oznámení.